Як парламент знехтував Конституцією, касовим апаратам бути та нові призначення в ключові держоргани

Воскресенье, 22 ноября 2020, 19:00

Двадцятий перший випуск подкасту "Ок, і шо?", у якому аналітики "Центру спільних дій" розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

У новому епізоді ведучі Андрій та Олег обговорюють, як парламент узаконив неконституційні дії уряду щодо введення карантину вихідного замість того, щоб у часи пандемії взяти відповідальність на себе та оголосити надзвичайний стан. Що це може означати для України загалом і як виправити ситуацію?

Також згадають і про касові апарати для ФОПів. То штрафи за невикористання касових апаратів будуть чи ні? Касові апарати потрібні всім ФОПам чи ні? Як потрібно вирішити цю проблему – пропозиції від урядовців та ведучих.

Тепер про закони ми будемо знати більше, принаймні знатимемо, де шукати офіційних версій. Рада змінила порядок опублікування законів.

А на закуску поговоримо про призначення на ключові посади в державних органах – Державній митній службі, Державному космічному агентстві та Службі безпеки у Миколаївській області.

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

Читайте також: Що таке подкасти та як їх слухати? 

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Я не встигаю!
9 эпизодов
Кляті питання
36 эпизодов
Ок и шо?
14 эпизодов
Украина после карантина
11 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Ранкова доза
13 эпизодов
Температура — нормальная!
24 эпизода
Free Ukraine
5 эпизодов