Итоги "нормандского саммита". Гость выпуска: Сергей Сидоренко

16376 просмотров
Федор Попадюк, Сергей Сидоренко
Воскресенье, 15 декабря 2019, 05:35

9 грудня у Парижі, в рамках "нормандського саміту", пройшла зустріч президентів України, Росії, Франції та канцлерки Німеччини. Це була перша за три роки зустріч у такому форматі, причому Володимир Зеленський добивався її ледь не від дня свого обрання на посаду президента.

Перед зустріччю були побоювання, що саміт закінчиться певними поступками Росії. Але зради не сталося.

Зеленський позначив "червоні лінії", західні партнери підтримали позицію України, що Мінські домовленості треба змінювати, ОБСЄ отримав мандат на нічний моніторинг, і є шанс що українські полонені, які знаходяться у ОРДЛО, повернуться додому до нового року.

Про те, чи будуть досягнені ці домовленості, чим Зеленський здивував Путіна та чи буде новий "нормандський саміт" говоримо з редактором "Європейської правди" Сергієм Сидоренком.

Подкаст доступний всюди:

Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Castbox, Breaker, Pocket CastsOvercast, RadioPublic, Anchor, АБУК.

Якщо у вас є якесь запитання, підписуйтесь на телеграм-канал "УП. Кляті питаннязапитуйте щось за допомогою нашого бота @UkrPravdaQuestionsBotПитання можна відправляти на пошту smm@pravda.com.ua разом з відгуками та побажаннями

powered by lun.ua

Ответы на все эти проклятые вопросы, что так нам надоедают. Если у вас есть какой-то вопрос, подписывайтесь на телеграмм канал "УП. Кляті питання", и спрашивайте что-то с помощью нашего бота @UkrPravdaQuestionsBot. Также вопросы можно отправлять на почту smm@pravda.com.ua, вместе с отзывами и пожеланиями.