Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Балоги визнали зв’язок з миколаївським гвалтівником

Вівторок, 20 березня 2012, 13:10
Версія для друку Коментарі6

Один з обвинувачених у зґвалтуванні дівчини з Миколаєва Оксани Макар Максим Присяжнюк ніколи не був членом "Єдиного Центру".

Про це йдеться у заяві партії у відповідь на інформацію про те, що Присяжнюк в 2010 році був уповноваженою особою ЄЦ на місцевих виборах в Миколаївській області.

Публікація інформації про причетність Присяжнюка до Єдиного Центру стала підставою для внутрішньої перевірки.

"Встановлено, що цей молодий чоловік дійсно був залучений Миколаївською міською організацією ЄЦ до роботи на громадських засадах під час місцевих виборів 2010 року", - сказано в повідомленні.

У ЄЦ зазначили, що Присяжнюка як потенційного активіста партії рекомендувала його мати, на той час колишня голова однієї з районних держадміністрацій.

"Серед аргументів називалися, зокрема, юридична підготовка та досвід роботи в лавах молодіжного крила Партії регіонів, з якою він розійшовся через незадоволені кар’єрні амбіції", - йдеться у повідомленні.

У ЄЦ додали, що під час виборчої кампанії Присяжнюк був однією з довірених осіб кандидата на посаду міського голови від партії.

"Зауважень до його роботи в цій якості, конфліктів не було. Після завершення місцевих виборів всі контакти з ним припинилися", - зазначили у ЄЦ.

При цьому у партії заявили, що Присяжнюк ніколи не був членом Єдиного Центру.

"Також вважаємо некоректними і безпідставними закиди в тому, що підозрюваний у скоєнні злочину нібито якимось чином "працював" на одного з лідерів партії Віктора Балогу. Проведення будь-яких паралелей такого характеру розцінюємо як ознаку професійної невимогливості до змісту інформації, яка оприлюднюється в ЗМІ", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, 10 березня в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили в квартиру 18-річну дівчину, згвалтували її, а потім намагалися спалити живцем. 14 березня учасники злочину були арештовані.

16 березня стало відомо, що в 2009 році один з цих молодиків був членом Союзу молодих регіонів України.

Пізніше глава Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молоді регіони" Андрій Пінчук повідомив, що Присяжнюк був виключений з організації в 2010 році.

Натомість депутат від Партії регіонів Владислав Забарський заявив, що Присяжнюк був уповноваженою особою партії "Єдиний центр" на місцевих виборах в Миколаївській області.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: кримінал, ЄЦ

powered by lun.ua
IP: 99.233.173.---
Kvitoslava _ 21.03.2012 06:52
Не перекидайтесь тим покидьком як мячиком. Чи то ПР чи ЄЦ усі ви однакої свині масті. Усі виховуєте бандюган що вважають себе безкарними царками а нас мають за сміття. Усе знищуєте що вам заманеться. Оце дивлюсь -конкурс „Голос Країни“. Дивуюсь що це таке якої Країни ? Сербської ? Невже серби нам щось зорганізували? Виявляється ні, це ригі вкрали вже нам букву „У“ в слові Україна і будують щось нове ,якусь „Країну“ в якій виступають безбатченкі Машенькі чернівецькі.Нема у вас просто честі і все ,лише бабло
IP: 70.174.163.---
ollkorekt _ 21.03.2012 03:38
kukumaku takisuki:
Щоб відкараскатися, перекидають один одному цього дебіла, як гарячу картоплину.

Мерзотна ригівська погань впевнено просувається до народного трибуналу над нею.
Яка ж "ригівська", коли ЄЦовська?
IP: 46.200.169.---
kukumaku takisuki _ 21.03.2012 00:05
Щоб відкараскатися, перекидають один одному цього дебіла, як гарячу картоплину.

Мерзотна ригівська погань впевнено просувається до народного трибуналу над нею.
IP: 213.154.214.---
vandulu _ 20.03.2012 15:54
А фамилии, до боли , до звона в ушах знакомые-Присяжнюк, Пинчук...
IP: 77.222.145.---
papa _ 20.03.2012 13:36
всі вони "одним миром мазаны" !!!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter