Для боротьби з опозицією є все, а з бандитами – нічого! Чому?

9 переглядів
П'ятниця, 28 жовтня 2011, 11:18
Олександр Денисов
голова Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху України, для УП

"Наша служба и опасна и трудна
И на первый взгляд как будто не видна…"
Пісня з к/ф "Следствие ведут знатоки"

Нещодавно подивився в новинах бойовики під назвою "Перехват" та "Захват" – і так мені соромно стало за нашу міліцію. А згодом, після виступу міністра внутрішніх справ 7 жовтня в телеспектаклі Савіка Шустера, – мало не розплакався з жалю до неї. Виявляється, що в наших "стражів порядку" немає навіть зброї!? У кобурах "правоохоронців" – дитячі рогатки, а замість "черемухи" – дезодорант!

Так переконували в кожному виступу підлеглі міністра нас і весь світ, після перешкоджання нам святкувати 20-річчя Незалежності України.

А нам щоденно втовкмачують у голови, що в провалах операцій по затриманню злочинців винна опозиція! Адже ж усі найкращі підрозділи останніми місяцями були задіяні в забезпеченні правопорядку біля суду, де "судили" Тимошенко. Бачте, опозиція в заявках на пікети писала про 30 тисяч учасників.

А ще міністр поскаржився на попередника, який, за його словами, не забезпечив йому належних умов для роботи!? Не закупив найсучаснішого озброєння та техніки, бронежилетів та багато чого іншого. Та ще й розформував елітний спец підрозділ. Тому й бандитів нікому затримувати.

Тут "товариш" міністр трохи злукавив. Виявляється, в Україні тих спецпідрозділів, як у Простоквашино – гуталіну. Правда, якщо вірити міністрові, усі вони мають лише "рогаточно-дезодорантове" оснащення.

Залишимо поки що цю тему на совісті міністра. Хоча, як загально відомо, ця субстанція людського буття в регіоналів відсутня. А повернімося до першої серії спектаклю під назвою "перехват".

Не стану нагадувати сюжет й описувати деталі. Уся країна бачила цю ганьбу МВД. Ще й міністр підтвердив, що півтори десятки попереджених міліціянтів, не очікували збройного опору. Вибачте, вони що, вирішили за звичкою "зрубити бабла" з озброєних бандитів?! Непереконливо.

Другу серію під назвою "захват" то навіть і згадувати соромно. Адже ж ще й досі в лікарнях знаходяться, поранені міліціянтами, місцеві мешканці. Уже цього мало б бути достатньо для відставки міністра й заборони ним самому собі займати – ні, навіть працювати! – рядовим міліціонером, а не те щоб виходити на люди й розповідати байки про "...и опасна и трудна".

"От, якби нам усі умови, ми б їх пачками ловили". Знов непереконливо! Адже ж ловили й у гірших умовах. І не з такими втратами!

Щодо непрофесіоналізму більшості міліціонерів, то тут пан, чи може точніше "товариш" міністр цілком має рацію. Мабуть, лише дошкільнята не знають, що в нас, під пильним оком пана-товаріша-міністра, більшість міліціонерів працюють на власне збагачення, а не на виконання своїх службових обов'язків.

Тому, мабуть, не без підстав, практично всі опитування засвідчують найвищу непрофесійність та корумпованість правоохоронних органів.

Тепер про спорядження та спецпідрозділи.

Складається враження, що міністр внутрішніх справ навіть не дивиться новин на українських каналах. А дарма. Там інколи показують навчання, змагання тощо спецпідрозділів. Захоплююче видовище.

А ще 11 жовтня показали дії та спорядження міліції при етапуванні із суду до СІЗО Юлії Тимошенко та приборкання протестуючих прихильників екс-прем'єра. А обшук у нардепа Євгена Суслова?! Теж яскраве шоу, від якого світ хапається за голову!

Тому дозвольте й у цьому питанні не повірити "міністрові". Якась тут вибіркова "відсутність належного озброєння та спорядження".

Проти опозиції є все, а проти бандитів – нічого. 

Виникає закономірне питання – чому?

Написав я тут слово "міністрові" у лапках, бо після такої ганьби МВС він не має права займати посаду, на якій нині сидить. А після репресій, направлених як проти опозиції, зокрема, так і проти українського народу – єдиного джерела влади в Україні – загалом усі, хто має відношення до цієї влади, поставили себе поза законом і більше не мають права діяти від імені народу.

Тим паче, що і президент, і парламент, пішовши на зміну Конституції неконституційним шляхом, навіть без урахування всього того, що вони нині витворяють, уже є двічі неконституційними.

Найтрагічніше в цьому всьому те, що вони про це знають. Але висновків із цього не роблять.

Олександр Денисов, голова Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху України, спеціально для УПpowered by lun.ua
Реклама:
З широко заплющеними очима: що заважає Бундестагу визнати Голодомор геноцидом
Вже понад рік триває розгляд Бундестагом петиції про визнання Голодомору геноцидом українського народу. Громадська ініціатива зіткнулася із шаленим опором чиновників...
Чи може одне слово змінити долю країни? Про Європейську Хартію регіональних мов або мов меншин
Неправильний переклад одного слова у назві Хартії ще за Кучми відкрив додаткове вікно можливостей для утисків української мови.
"Закордон" нам допоможе. Якщо ми зуміємо самі собі допомогти
Перспективи іноземних інвестицій в українські об'єкти великої та малої приватизації.
Україна та НАТО-2030: чого чекати Києву від оновленої стратегії Альянсу
НАТО визначається з баченням свого майбутнього на найближче десятиріччя. Чи враховує воно євроатлантичні амбіції України?
Як світ змушує "Укроборонпром" змінюватись
Озброєння залишається однією з важливих складових українського експорту. Як це розвиває галузь?
Якби Чорновіл. Можливо ми б знову жили в СРСР
1 грудня – і знову почався стогін: "От, якби у 1991 році виграв Чорновіл… Ми б жили як в Польщі… Краще, ніж в Польщі! Ми б провели люстрацію комуняк! Ми б мали своїх бальцеровичів і реформи…"
Чому відвозити цукерки в інтернати – не найкраща ідея, або як допомагати, щоб допомогти
День святого Миколая, Новий рік та Різдво пробуджують в людях природне і гарне бажання допомагати. Але часто допомога у вигляді мішків із солодощами має зворотні наслідки й робить з дітей безпомічних дорослих.