Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Майстер-клас від Азарова: Як ігнорувати свій електорат

Понеділок, 12 листопада 2012, 14:20

"Мне молодые мои помощники подсказали такую форму общения, в результате которой, мне кажется, я буду получать непосредственную информацию прямо от вас, необходимую критику, которая должна быть....", - сказав одного разу Микола Янович, звертаючись до своїх читачів у Facebook.

Взагалі про Азарова важко сказати як про товариську, чи хоча б ввічливу людину. Чого вартий лише випадок, коли у 2006 році він послав опозиційних депутатів уже легендарною фразою "Та пошли вы!".

Але зараз Азаров явно намагається змінити імідж через сторінку у Facebоok. Ключове слово - "намагається". Але безуспішно.

Традиційно він "виходить на зв'язок" кожну п'ятницю десь о 17.00, і відповідає на лише йому угодні питання. Азаров з радістю розповідає про своє ставлення до здорового способу життя, про КВН, про "погану" опозицію, про капусту і улюблені фрукти. Тобто, про що завгодно, аби не по темі.

Але це не єдина "вада" Миколи Яновича. Він (Азаров наполягає, що особисто веде сторінку), виявляється, любить "банити" користувачів, які задають йому неприємні питання. Але не просто "банити", а і видаляти "неугодні" коментарі та питання. Було б логічно, чи принаймні зрозуміло, якби "банилися" користувачі, які б публічно ображали чи принижували Азарова. А так в "чорний список" прем'єра потрапляють доволі буденні питання, які просто включають в собі критику, і не вписуються в загальну картинку "пакращення".

Всі "критичні" коментарі дуже швидко зникли

Нещодавно одна з журналісток "Української правди" тричі (!) намагалась отримати від Азарова відповідь на одне питання: "Чи буде покараний чиновник, який 20 жовтня в Броварах свідомо "спустив" журналіста зі сходів?". Питання традиційно було проігноровані і видалені, а журналістка отримала "бан" - більше не може писати на публічній сторінці прем'єра.

Після цього журналісти УП вирішили не зупинятися. Був проведений маленький і навіть доволі смішний "експеримент". Суть його така: один журналіст задає конкретне питання Азарову про інцидент, який мав місце статися в Броварах, а інший - про улюблені фрукти Азарова і його ставлення до здорового способу життя.

І як ви думаєте - на яке питання Микола Янович відповів? Правильно - на друге.

Питання про "улюблені фрукти" Азаров не проігнорував, проте про побитих журналістів лишив без відповіді

За все "п'ятничне" спілкування прем'єр не знайшов часу відповісти на питання щодо броварського чиновника. Проте з явною охотою коментував річницю КВК, відповідав на питання про куріння, здоровий спосіб життя, і опозицію, "яка зірвала вибори".

Таку видимість демократії Азаров запровадив вже давно. Ще раніше журналіст "УП" Сергій Лещенко також поставив неприємне для Азарова питання про його сина, який проводив виборчу кампанію за рахунок державних коштів. У Facebook дане питання набрало більше, ніж 200 "лайків", проте очікуваної відповіді ніхто так і не отримав.

 

Тож якось і сам напрошується висновок про пріоритети для прем'єр-міністра начебто цивілізованої країни. КВК, капуста і "пагані папєрєднікі" - наше все.

Тож чи можна вірити керівникам нашої країни, які говорять, що в Україні немає цензури?

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Буде достатньо, щоб вижило кожне 200-те дерево. Як Каховське водосховище стає найбільшим лісом всієї Степової зони України

Як привчити українців до благодійності

Знищення нації не тільки через масові вбивства: у чому "проблема" доведення геноциду і до чого тут культура

Зростання бізнесу. 6 порад для підприємця

Росіяни в Парижі: Олімпійські ігри та воєнні злочини

І діти, і робота: як знайти баланс між економічною активністю жінок та народжуваністю?