Мастер-класс от Азарова: Как игнорировать свой ​​электорат

32 просмотра
Понедельник, 12 ноября 2012, 15:20
Катерина Аврамчук
креативный директор издательства "Наш формат"

"Мне молодые мои помощники подсказали такую форму общения, в результате которой, мне кажется, я буду получать непосредственную информацию прямо от вас, необходимую критику, которая должна быть....", - сказав одного разу Микола Янович, звертаючись до своїх читачів у Facebook.

Взагалі про Азарова важко сказати як про товариську, чи хоча б ввічливу людину. Чого вартий лише випадок, коли у 2006 році він послав опозиційних депутатів уже легендарною фразою "Та пошли вы!".

Але зараз Азаров явно намагається змінити імідж через сторінку у Facebоok. Ключове слово - "намагається". Але безуспішно.

Традиційно він "виходить на зв'язок" кожну п'ятницю десь о 17.00, і відповідає на лише йому угодні питання. Азаров з радістю розповідає про своє ставлення до здорового способу життя, про КВН, про "погану" опозицію, про капусту і улюблені фрукти. Тобто, про що завгодно, аби не по темі.

Але це не єдина "вада" Миколи Яновича. Він (Азаров наполягає, що особисто веде сторінку), виявляється, любить "банити" користувачів, які задають йому неприємні питання. Але не просто "банити", а і видаляти "неугодні" коментарі та питання. Було б логічно, чи принаймні зрозуміло, якби "банилися" користувачі, які б публічно ображали чи принижували Азарова. А так в "чорний список" прем'єра потрапляють доволі буденні питання, які просто включають в собі критику, і не вписуються в загальну картинку "пакращення".

Всі "критичні" коментарі дуже швидко зникли

Нещодавно одна з журналісток "Української правди" тричі (!) намагалась отримати від Азарова відповідь на одне питання: "Чи буде покараний чиновник, який 20 жовтня в Броварах свідомо "спустив" журналіста зі сходів?". Питання традиційно було проігноровані і видалені, а журналістка отримала "бан" - більше не може писати на публічній сторінці прем'єра.

Після цього журналісти УП вирішили не зупинятися. Був проведений маленький і навіть доволі смішний "експеримент". Суть його така: один журналіст задає конкретне питання Азарову про інцидент, який мав місце статися в Броварах, а інший - про улюблені фрукти Азарова і його ставлення до здорового способу життя.

І як ви думаєте - на яке питання Микола Янович відповів? Правильно - на друге.

Питання про "улюблені фрукти" Азаров не проігнорував, проте про побитих журналістів лишив без відповіді

За все "п'ятничне" спілкування прем'єр не знайшов часу відповісти на питання щодо броварського чиновника. Проте з явною охотою коментував річницю КВК, відповідав на питання про куріння, здоровий спосіб життя, і опозицію, "яка зірвала вибори".

Таку видимість демократії Азаров запровадив вже давно. Ще раніше журналіст "УП" Сергій Лещенко також поставив неприємне для Азарова питання про його сина, який проводив виборчу кампанію за рахунок державних коштів. У Facebook дане питання набрало більше, ніж 200 "лайків", проте очікуваної відповіді ніхто так і не отримав.

 

Тож якось і сам напрошується висновок про пріоритети для прем'єр-міністра начебто цивілізованої країни. КВК, капуста і "пагані папєрєднікі" - наше все.

Тож чи можна вірити керівникам нашої країни, які говорять, що в Україні немає цензури?

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Информационная изоляция Донбасса или Еще один "грех" Facebook
Почему невозможно таргетировать рекламу в соцсетях по всей Украине (укр.).
̶Н̶е̶ для прессы. Почему Раде следует восстановить прозрачность
Как Банковая планирует дальше блокировать назначение Клименко руководителем САП
Руководство страны может попытаться использовать ручную комиссию сейчас, затянув назначение Клименко на несколько месяцев и переиграть уже даже утвержденные результаты (укр.).
Кредиты и ипотека во время войны
Как государство поддерживает тех, у кого есть кредиты в банках и что делать, чтобы не допустить массового банкротства после войны? (укр.)
Зеленое восстановление транспорта: удобно для людей
Какие принципы следует учесть при восстановлении городов, чтобы улучшить систему общественного транспорта? (укр.)
Запустите малую приватизацию в условиях войны. Что для этого нужно?
Зачем возобновлять процесс приватизации во время войны? (укр.)
Оккупанты воруют украинское зерно: поименный список мародеров
Кто помогает вывозить и какие компании покупают у россиян украденное украинское зерно? (укр.)