Ті самі й те саме

10 переглядів
Середа, 10 квітня 2013, 10:07
Ігор Мазур
(Тополя), унсовець, "Правий сектор"

Ті самі й те саме

Їхав нещодавно в метро й почув розмову "простих смертних":

– Дивився вчора "ящика". Ці у Верховній Раді вже навпіл розділилися й засідають.

– Ну й що там дивитися? Ті самі й те саме...

Це колись уже було! У новітній історії України почався новий цикл?

Український дім, голосування руками, "закручування гайок" опонентам... Перед цим були вибори в Києві – але тоді був реальний мер-плиточник Омельченко, а не регіональний голова міської адміністрації, якому сьогодні для перемоги підбирають правильний літній день. Тоді президентські вибори вже минули – а зараз вони тільки розпочинаються в головах політтехнологів і в мріях кандидатів на престол.

У 1999 році нас розіграли – і зараз хочуть зіграти цю виставу "на біс".

Але Станіславський би сказав: "Не вірю!" Занадто все дешево і цинічно.

Хоча цинізм зашкалював і тоді, коли "червоний директор" замовив прикрасою для всіх стін і заборів країни образ кривоногого комуніста-пітекантропа Петі. Телебачення тоді розповідало про червоний терор і репресії енкаведістів-кадебістів та злочинну диктатуру ленінців-сталінців, і сміялося з їх наступників.

А тепер прийшла черга "паперєдніков" – і картинка змінилася.

Вивести "тяжолоє наслєдіє красного рєжима" в другий тур неможливо – товар лицем не вийшов, та й грошей йому для цього не дадуть.

Тому потрібна інша жертва. За аналогією з "паперєднім" сценарієм, має з'явитися нова "Канівська четвірка", яка до останнього буде дружити, щоб за місяць-другий до виборів один одного послати... У цьому пункті ми йдемо з випередженням графіку – за півтора роки до виборчої кампанії в нас уже є Холодноярівський трикутник.

Чому трикутник – усі розуміють, а тема вогню з Холодного Яру улюблена в нашої не зовсім Об'єднаної Опозиції.

По колоритності й по зросту наші сьогоднішні три богатирі на голову вищі за "паперєдніков" Марчука, Мороза, Ткаченка й Олійника. Але яке на них чекає майбутнє? І хто буде в другому турі тим "терпілою", карикатурами якого засіють наші міста й села? І чи буде взагалі отой "другий тур"?

А може, як колись, на нас чекає референдум із Х.Болтом з вулиці Наукової? Що там у планах адміністрації президента? З ким сьогодні радиться Льовочкін про долю Ради? Може, зі своїм "паперєдніком" Медведчуком? Чи з тодішнім "директором ВР", нинішнім самовисуванцем від "Батьківщини" Волковим?

Що далі?

Наприклад, захоплення офісу КПУ новою "Самостійною Україною" і виявлення там мішків із грошима – помста "оригіналів" "комікам" за те, що не голосують "за євроінтеграцію".

А потім чудового вересневого вечора проламають арматурою голову нарваному журналісту, чи правдолюбцю-депутату чи Юлиному адвокату. У відповідь – "Україна без Януковича і його сім'ї", де вийдуть на барикади й громадські діячі, і підприємці, і "афганці", і унсовці, і Київ, і регіони. Бо всіх достало, що ми живемо в державі, у якій нам відведена роль "біомаси". Роль, відведена владою, яка вчора була опозицією й відводилась опозицією, що вчора була при владі.

Акцію "УБЯ" підтримають і олігархи, і Росія, і Захід – бо вони всі чекали від донецьких "цяцянки" після "обіцянки".

Усі хочуть бути господарями на нашій землі, де не ми пануємо!

А поки що ми повільно рухаємося до "точки кипіння" і можемо лише здогадуватися, що там "новенького-старенького" придумали в різних кабінетах...

P.S. Мітинг на Благовіщення завершився за 50 хвилин. Мабуть, Арсеній переживав, щоб на аероплані прилетить помилуваний Луценко...

Ігор Мазур, спеціально для УПpowered by lun.ua
powered by lun.ua
Вегетаріанські будні в українських реаліях
Вегетаріанцеві в Україні реально доводиться боротися за право жити так, як він вважає належним та потрібним. (рос.)
Вибори: як не стати жертвою популізму
Зміна поведінки еліт - важлива частина боротьби з популізмом. Але й широкі верстви виборців повинні попрацювати над собою. (рос.)
Пересолений суп, "Розквашене яблуко" та акціонізм про насилля на літературному полі
Як бути з жорстокістю, яку зазвичай нікому засвідчити? Тою, що законсервована в обмеженому просторі маленької закритої спільноти – домашнім насильством.
Корпоративні облігації - тернистий шлях чи можливість для бізнесу?
Необхідність у фінансових ресурсах для розвитку змушує бізнес реанімувати забутий інструмент - корпоративні облігації. (рос.)
Буття жінкою, або Робота над внутрішнім звільненням
Жінки просто хочуть зрозуміти себе, щоб знати, ким вони є насправді та яким чином це "насправді" відмінне від образів, у яких нас уявляють чоловіки.
Територіальна оборона: як організувати патріотів
Модель приватного і державного партнерства: роздуми про те, як організувати патріотів для боротьби з зовнішнім ворогом і з узурпацією влади всередині країни.