Йде війна за Незалежність

66 переглядів
Субота, 21 лютого 2015, 15:18
Ігор Мазур
(Тополя), унсовець, "Правий сектор"

Коли мої унсовці з 24 Сотні Самооборони вимагали, щоб відпустив їх на допомогу штурмуючим сотням, я вже біля сцени бачив перших вбитих. Їх принесли з Інститутської.

На 70 моїх хлопців було 30 бронежилетів, а зброя була лише в трьох. А з того боку була команда від "гаранта" – "Вбивати". "Правоохоронці" цілили в голову і в груди.

Та стримати моїх вояків було нереально – я відпустив 15-ро самих гарячих, хоча їх "броніки" могли пробити кулі калібру 7,62.

Решту повів показати тіла мертвих.

В той день було багато крові. Я заспокоював двох молодих бійців, які шукали смерті, – хотіли вилізти на дах готелю "Україна", щоб вбити снайпера. І запам’яталася та тиша, коли настав вечір, невідомість – що буде далі?!

20 лютого – це відправна точка – в цей день МИ, Громадяни, перемогли режим Януковича.

"Донецький пахан" втікав разом зі зграєю своїх "псів" до свого "хазяїна". Революція перемогла і почалася війна за Незалежність . Війна з Росією.

Ми мали це пройти в 1991-92 роках – але наші президенти намагалися відтягнути те, що мало статися. Ми, унсовці, воювали на Кавказі проти московських агресорів, бо розуміли, що домігшись свого там – вони прийдуть на нашу землю. Бо не буде нової імперії – не буде "русского мира" без знищення Української держави.

Тому ті, хто вважають, що забравши Донбас кремлівський карлик насититься, дуже помиляються. Крокодил, коли плаче, не сумує. Це – шлунковий сік, що ллється аж через очі. Він заспокоїться лишень тоді, коли з нього зроблять військові черевики!

Символічно, що найзапекліші бої за Донецький аеропорт були 19-20 січня – в ці ж дні рік назад "коктейлі Грушевського" змусили "Беркут" відступати, а сьогодні, коли ми вшановуємо Небесну Сотню, – Дебальцеве.

Путін, янукович і вся п'ята колона Кремля хоче реваншу. Але як і в ті пам'ятні дні, коли наші хлопці з щитами і кулаками йшли проти автоматів Калашникова, – ми ПЕРЕМОЖЕМО, бо не маємо права програти.

Над нами душі наших товаришів – їх там тисячі в Війську Господньому, яке воює за нас.

Світла пам'ять унсовцям з Небесної Сотні – білорусу Михайлу Жизнєвському і вінничанину Максиму Шимку. Тоді ж, 20 лютого, по дорозі додому був вбитий "тітушками" ірпенчанин Роман Чорногуз. Вічна пам'ять і слава в віках нашим Героям.

А на нас чекає бій!

Ігор Мазур "Тополя", унсовець, офіцер розвідувального батальйону, для УПpowered by lun.ua
"Реформа" прокуратури: дуже приємно, цар
Чому бізнесу і чиновникам варто боятися ручного управління Офісом генпрокурора. (рос.)
"Укрзалізниця" – мертвий актив чи ласий шматок для інвесторів?
"Укрзалізниця" втілює в собі парадоксальну різницю між потенціалом для приватних інвесторів і реальністю. У чому ризики та перспективи її приватизації?
Викривач корупції – не лише заявник: що не врахували законотворці
Попри загалом позитивний характер закону про викривачів корупції, законотворці обрали звужений підхід до врегулювання статусу викривача. А це матиме значення для викриття можливих корупціонерів та захисту тих, хто їх викриває.
Газова формула: як державним підприємствам купувати газ за чесною ціною
Мінекономіки придумало формулу, яка дозволить державним та комунальним організаціям купувати газ за ринковими цінами. Річна економія сягне 3 млрд грн.
Стратегічна програма уряду: прогалини, які її заблокують
Люди мають отримати доступ до впливу та прийняття рішень у тих громадах, на які вони фактично впливають своїм проживанням у них. Без цього реформи відбудуться на папері, але аж ніяк не в реальному житті, де мешканці все ще мають два життя: одне фактичне, а інше "за реєстрацією".
Чому не варто обмежувати емоції та як їх контролювати
Проявляти емоції безпечно для себе і для оточуючих можна різними способами. Головне, робити це вчасно, не доходячи до критичної точки.
7 причин задуматися над тим, щоб всиновити старого битого пса
Дорослі собаки нічим не поступаються в дружбі та відданості молодим.