Колесніков розповів про плани на візи, цукерки та газовий консорціум

Середа, 10 лютого 2010, 18:06
 

Партія регіонів має намір домагатися полегшення візового режиму України з ЄС.

Про це сказав член Партії регіонів Борис Колесніков в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Будемо (домагатися полегшення), але візи наші не залежать від того, скільки разів Петро Порошенко (керівник МЗС) виступить на "5 каналі", - зазначив він.

"Вони залежать від того, скільки українців потенційно представляють загрозу для ЄС. Весь секрет віз у нашому рівні життя. Якщо він буде вище, то вимоги будуть знижуватися", - пояснив Колесніков.

"Щоб Україна вступила до Євросоюзу, потрібно бути йому близьким за рівнем життя і мати те ж саме законодавче поле, що і в ЄС, а для цього потрібно не балакати по телевізору, як це роблять помаранчеві, які вони європейці", - додав він.

Говорячи про відносини із США, Колесніков сказав, що "США - це найбільший економічний ринок у світі". "Україна має бути там, де знаходяться її економічні інтереси", - додав він.

На запитання, чи продаються там його цукерки "Конті" і артемівське шампанське, Колесніков сказав: "Конті" ні, звичайно, а от артемівське шампанське є і в Європі, і в Штатах".

"Останнє продається в усіх магазинах ФРН, тому що з 1957 року при СРСР воно продавалося в цих магазинах. Ми будемо в найближчі два роки будувати нові виробництва в Південно-Східній Азії - у Китаї та у В'єтнамі", - додав депутат.

На запитання, чи має намір Віктор Янукович переглядати газові домовленості з Росією, Колесніков висловив сумнів:

"Я не думаю. Віктор Федорович за рахунок модернізації повинен буде збільшити до 200 млрд. куб. м прокачування російського газу, тим самим він практично вдвічі збільшить дохідну частину. От це головна складова".

Також, за словами Колеснікова, треба обговорювати питання створення газового консорціуму: "Це треба обговорювати. Консорціум - це форма власності. А ми говоримо про дохідну частину".powered by lun.ua