Симоненко розкритикував переговори Азарова у Москві. Йому мало посад?

П'ятниця, 26 березня 2010, 14:05

Переговори у Москві не дали відповіді на головні питання подальших відносин між Україною і Росією.

Таку думку висловив лідер Компартії Петро Симоненко, коментуючи переговори прем’єрів України і Росії Миколи Азарова і Володимира Путіна.

“На жаль, але переговори глав урядів України і Росії, які відбулися у Москві, не дали відповіді на головні питання подальших відносин між нашими державами, в першу чергу, як і на яких умовах буде вибудовуватися енергетичне співробітництво, якою буде ціна на газ у 2010 році, які компенсаційні механізми передбачаються у зв’язку з зростанням світових цін на енергоносії тощо”, - заявив Симоненко, повідомляє прес-служба КПУ.

Він переконаний, що, "попри всі спекуляції так званих “патріотів” навколо створення міжнародного газотранспортного консорціуму, про “здачу національних інтересів”, про “анексію Росією нашої газотранспортної системи” та інше безглуздя, такий консорціум економічно вигідний всім його майбутнім учасникам" – Росії, Євросоюзу і Україні.

На переконання Симоненка, найближчим часом саме Україна має представити іншим потенційним учасникам міжнародного консорціуму своє бачення і свій проект.

“Ми повинні бути ініціаторами і ми повинні запропонувати умови створення і механізми управління міжнародним газотранспортним консорціумом, оскільки Україна є і залишиться власниками ГТС”, - заявив він.

Симоненко зазначив, що всі "невідкладні і попередні домовленості" між урядами України і Росії, а також узгодження позицій щодо створення міжнародного газотранспортного консорціуму "мають бути досягнуті ще до запланованої на травень зустрічі президентів України і Росії”.

Українська правдаpowered by lun.ua