Голова митниці налякав підлеглих незадекларованим Lоuis Vuitton’ом. А про свій годинник забув?

Понеділок, 29 березня 2010, 10:41

Голова Держмитниці Ігор Калєтнік обіцяє збільшити на 20 мільярдів гривень надходження до бюджету від імпорту і змусити підлеглих декларувати дорогі речі.

Про це він сказав у п'ятницю на першій колегії за участю керівників регіональних митниць, пише "Дело".

"Хай встане начальник тієї митниці, де декларується Lоuis Vuitton, який потім продається в київському "Пасажі", - сказав Калєтнік в ході наради. Ніхто з підлеглих не відгукнувся.

"Йдемо далі. Всі ви напевно носите хороші годинники з індивідуальним номером випуску на тильній стороні. Вони у вас є в митній базі?" - запитав він.

Водночас газета зазначає, що під час інтерв'ю комуніст Калєтнік "не посоромився і продемонстрував свій годинник Vаcheron Constantin вартістю близько 20 тис. грн., проте "пробивати" його за митною базою все ж не став, пославшись на зайнятість".

На питання, чому нова влада зволікала з його призначенням на посаду голови Держмитниці, Калєтнік відповів:

"А чому довго не призначали голову Державної податкової адміністрації? Це був нормальний процес формування Кабінету Міністрів. Потім чотири дні ми з Олександром Папаікою (новий керівник ДПАУ) проходили узгодження з урядом".

На репліку про те, що весь цей час ходили розмови про те, що Петро Симоненко "фактично погрожував президенту Віктору Януковичу розвалом коаліції", Калєтнік відповів:

"Це не так. Ми - ідеологічна партія. Для нас головним критерієм участі у коаліції є реалізація наших програмних принципів. Я прийшов у Держмитницю збільшити надходження до держбюджету. І там, де наші принципи не збігалися з принципами Партії регіонів, ми йшли на переговори і знаходили спільну мову".

"Все-таки учасники коаліції мають різні програмні цілі. Тому йшов нормальний процес переговорів. А те, що ми могли вийти через це з коаліції, - упевнений і знаю, що такого відбутися не могло", - додав він.

На питання, чи були у нього конкуренти на посаду голови ДПАУ, Калєтнік обурився:

"Чому ви питаєте, скільки було претендентів? Я собі конкурентів не шукав. Скажіть, от ви зараз зі мною спілкуєтеся, а ейфорію в моїх очах бачите? Бачите, що я тут сиджу і потопаю в радості, що став главою Держмитниці? Ні!"

Калєтнік також заявив, що "ніякої ревізії" роботи своїх попередників він робити не буде.

"Ні перевірок, ні гонінь не буде. Мене це не цікавить. Я дав можливість кожному митнику почати роботу з чистого аркуша: працювати, стягувати податки, наповнювати бюджет", - сказав він.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування