Азаров зрозумів, що Росія погодилась на перегляд угод від Тимошенко

Середа, 14 квітня 2010, 11:02
 

Росія дала згоду на перегляд умов газового контракту з Україною.

Про це на засіданні уряду в середу повідомив прем'єр Микола Азаров.

"Російське керівництво дало конкретну згоду на перегляд газового контракту. Переговори ми повинні провести переконливо і швидко і прозвітувати суспільству про те, як ми відродили національні інтереси", - сказав він.

Азаров також повідомив, що на засіданні в середу уряд розгляне програму соціально-економічного розвитку на поточний рік.

"Це антикризова програма, її пріоритети визначені згідно з поточною економічною ситуацією та фінансовими можливостями держави", - сказав він.

Азаров також розкритикував реакцію опозиції на дії влади.

"Ті, хто довів Україну до розрухи, втягнув її у величезні борги, які нам зараз доведеться сплачувати, намагаються давати оцінки уряду", - пожалівся він.

"Вони так нічого і не засвоїли. Ми готові відповідати перед народом, а не перед тими, хто у владі продемонстрував провальний результат. Наш караван іде, і ми будемо працювати впевнено і відповідально", - сказав він.

Також прем'єр повідомив, що президент Віктор Янукович провів успішні переговори з директором-розпорядником МВФ, а через два тижні має бути підписаний  новий меморандум співпраці України з МВФ.

Українська правдаpowered by lun.ua