Азаров перед камерами посадив чотири ялини

Субота, 24 квітня 2010, 14:36

Прем'єр Микола Азаров запевнив, що всі ветерани Великої Вітчизняної війни до 5 травня отримають одноразові грошові виплати.

"Ці суми виплачуються, всі гроші вже перераховані. Завдання стоїть дуже просте: щоб кожен ветеран до Дня Перемоги отримав матеріальну допомогу, вдвічі більшу, ніж минулого року", - заявив Азаров журналістам під час Всеукраїнського суботника.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, Азаров разом з працівниками секретаріату Кабміну та представниками київської міської влади висаджував біля музею Великої Вітчизняної війни у Києві саджанці блакитних ялин.

"Прем'єр особисто посадив чотири ялини на схилі біля музею. Поруч працювали  віце-прем'єри Віктор Слаута і Віктор Тихонов, а також мер столиці Леонід Чернівецький та перший заступник голови Київміськдержадміністрації Анатолій Голубченко", - сказано у повідомленні.

Азаров, "саджаючи чергову ялинку", відзначив, що така робота "йому до душі і не є незвичною справою: доводилося садити дерева, плодові саджанці, кущі троянд".

"А сьогодні на пагорбах музею Великої Вітчизняної війни садимо блакитні ялини. Це визначне місце. А блакитні ялини мені дуже подобаються. Я тільки не люблю це робити перед камерами", - зауважив прем'єр.

Азаров сподівається, що традиція толок відродиться і стане звичною для українців.

"Наведення порядку - це не тільки завдання уряду, а всіх нас, кожної людини. Тому сьогодні ми починаємо цю роботу і будемо її послідовно продовжувати", - сказав він.

Азаров також повідомив, що всі члени уряду у цей день перебувають в регіонах і також беруть участь у суботниках.

"Усі міністри роз'їхалися у регіони, де працюють на суботниках. Сьогодні ми подивимося, як наші голови місцевих держадміністрацій організовують роботу і допоможемо їм", - сказав він.

Прес-служба повідомляє, що всього в роботі з благоустрою, що проводилася біля музею Великої Вітчизняної війни, взяли участь майже 200 співробітників секретаріату Кабміну, які на площі 2 га посадили 65 блакитних ялин.

Українська правдаpowered by lun.ua