25.06

Банківський форум

АЗАРОВ ЗАПРОПОНУЄ ПУТІНУ ЩЕ Й УКРАЇНСЬКУ ТРУБУ?

П'ятниця, 30 квітня 2010, 13:33
 

Україна пропонує Росії підготувати до 1 жовтня нові міжурядові угоди про співпрацю в газовій сфері і про поставки і транзит нафти

Таку пропозицію українська сторона озвучить у Сочі, де розпочалося засідання Українсько-російської міждержавної комісії.

Засідання проводять прем`єр-міністри України і Росії Микола Азаров і Володимир Путін, інформує УНІАН.

Для проведення засідання комітету українська сторона підготувала ряд пропозицій.

Зокрема, пропонується поставити завдання досягти до кінця цього року докризових обсягів двосторонньої торгівлі - 39-40 млрд. дол. і визначити перелік інфраструктурних проектів для спільної реалізації.

У сфері ПЕК українська сторона пропонує підготувати до 1 жовтня нові міжурядові угоди про співпрацю в газовій сфері і про поставки і транзит нафти. А також відновити консультації щодо перспектив створення газотранспортного консорціуму і активізувати роботу з делімітації морських кордонів і шельфу.

В області атомної енергетики пропонується укласти до 1 червня довгостроковий контракт на поставку ядерного палива, створити в Україні завод з виробництва ядерного палива і узгодити питання виділення держкредиту Росії на добудову двох енергоблоків на Хмельницькій АЕС.

В галузі авіабудування українська сторона пропонує завершити підготовку для підписання міжурядової угоди про серійне виробництво Ан-124 і активізувати роботу з організації випробувань і серійного виробництва Ан-70.

Також планується розглянути питання будівництва магістралі Москва-Київ, Москва-Сімферополь.

У галузі АПК українська сторона пропонує відновити інспекцію українських м`ясомолочних підприємств для доступу продукції на російський ринок, підготувати угоду про співпрацю в сфері карантину рослин, активізувати залучення інвестицій в інфраструктуру зернового ринку.

У науково-технічної співпраці Україна пропонує РФ продовжити реалізацію програми нанотехнологій і визначити інші пріоритетні напрями співпраці.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: