Азаров хоче від ЄС поступок і чіткий план модернізації ГТС

Вівторок, 15 червня 2010, 11:01

Прем'єр Микола Азаров виступає за розробку більш чіткого плану щодо модернізації української газотранспортної системи на 2011 рік.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з високим представником ЄС з питань закордонних справ та безпекової політики Кетрін Ештон.

"25 червня у Брюсселі буде дуже важлива зустріч комісарів ЄС з українським міністром палива та енергетики, на якій у тому числі обговорюватиметься ця тема", - заявив Азаров.

"Я думаю, що ми протягом літа маємо знайти вирішення цієї проблеми і розробити на 2011 рік більш конкретну програму модернізації нашої ГТС", - додав він.

Говорячи про перспективи підписання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС, Азаров закликав європейську сторону до взаємних компромісів.

"Я закликав пані Ештон до взаємних поступок, до компромісів. Десь ми поступимось у якійсь позиції, десь ми розраховуємо, що країни ЄС поступляться нам. Ми обов'язково знайдемо взаємовигідні компроміси", - сказав він.

"Ми сьогодні домовилися, що в разі необхідності ми з рівня експертів у робочому порядку будемо переходити на більш високий рівень і шукати ці компроміси", - додав Азаров.  

Українська правдаpowered by lun.ua