Балога хоче допомогти Януковичу обличчями

Середа, 13 жовтня 2010, 12:11


Лідер партії "Єдиний центр" Віктор Балога припускає, що місцеві вибори 31 жовтня можуть бути визнані недемократичними.

Про це він сказав у ефірі Радіо "Свобода", відповідаючи на запитання, чи будуть, на його думку, ці вибори демократичними чи недемократичними.

"Боюся, що влада не реагує поки що на ті виклики, які сьогодні дає суспільство. Боюся, що більше сьогодні вже "ні", ніж "так", - заявив Балога.

Він зазначив, що "відносно тиску, адміністративного ресурсу, то я вважаю, що про це треба говорити".

"Сьогодні ми говоримо, звертаючись до президента, щоб він навів лад у цьому питанні. Сьогодні ніхто з точки зору дипломатичного підходу до цього питання не говорить: пане президенте, ви цим займайтеся. Сьогодні ми говоримо про те, що цим займається команда", - сказав Балога.

"Але дуже добре буде, коли президент зрозуміє, що питання стосується не команди, а стосується і його, тому що він сьогодні відповідає за цей процес - підготовку до виборів, чи будуть вони демократичні, будуть права, рівні можливості у всіх", - додав він.

Балога наголосив, що "від того буде залежати ставлення міжнародної спільноти до самого президента і до держави Україна".

Водночас, він сказав, що президенту сьогодні потрібно переключитися на питання, пов'язані з розбудовою України, "а не з тим, як провести місцеві вибори".

"Треба дати можливість на місцях вибрати нові обличчя, нових людей, які завтра допоможуть будувати Україну цьому ж президенту, тому що на старому багажі ми нікуди не рушимо", - заявив лідер "Єдиного центру".

"Якщо ми будемо консервувати питання, пов'язані з обранням нових людей на виборах до місцевих рад усіх рівнів, ми нікуди не будемо рухатися", - додав він.

Говорячи про балотування до Закарпатської обласної влади лідер ЄЦ сказав: "Питання про Балогу стоїть не в ключі, наскільки це нова людина, а наскільки сприймає закарпатська громада Віктора Балогу? І 31 числа вибори покажуть, наскільки сприймає закарпатська громада Балогу".

"А от питання друге: хто з Балогою йде на вибори, чи є там нові обличчя і люди, яким довіряють, чи вони покращують ставлення закарпатської громади до Балоги?", - додав він.powered by lun.ua