Азаров скаржиться, що опозиція не вилазить з ефірів

0 переглядів
Четвер, 14 жовтня 2010, 17:24
Прем`єр Микола Азаров не бачить утисків ЗМІ в Україні.

Про це він заявив, виступаючи на конференції в Європарламенті, організованій групою Прогресивного альянсу соціалістів і демократів.

Український прем`єр зазначив, що йому часто, особливо представники іноземних мас-медіа, ставлять запитання про утиски ЗМІ в Україні.

"Я звичайно не прагну пояснювати, що це не так. Я просто запрошую всіх приїхати до України, пожити там з тиждень, подивитися з десяток українських каналів, однак систематично подивитися", - сказав Азаров.

"Я наперед запевняю, що за ці 7 днів прем`єр-міністр, лідер найбільшої політичної партії, жодного разу не виступить у прямому ефірі... А от так звані представники опозиції, які скаржаться, що їх не пускають, то, найімовірніше, ви побачите їх або через день, або щодня", - додав він.

При цьому, за словами прем`єра, у новинах телеканалів з`являється "дуже багато" негативних матеріалів про діяльність уряду. "Будь-який негативний виступ ЗМІ змушує уряд відреагувати, як мінімум, перевірити", - сказав Азаров.

Він додав, що якщо такий виступ відповідає дійсності, то уряд одразу ж реагує.

"А якщо не відповідає, то, в кращому разі, ми обмежимося спростуванням, яке ніхто не оприлюднить. У кращому разі, ми розмістимо його на урядовому порталі", - сказав Азаров, додавши, що урядовий інтернет-ресурс не є дуже популярним серед українців.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua