У Балоги почули "художній свист" влади

П'ятниця, 22 жовтня 2010, 13:34
Міжнародні спостерігачі мають зафіксувати численні факти порушень на виборах із боку партії влади.

Про це заявив лідер Єдиного центру, депутат від НУНС Ігор Кріль, повідомляє прес-служба партії.

"У нашому виборчому штабі накопичилося безліч фактів того, як влада зачищає вибори від конкурентів. Під прес потрапили всі - і опозиція, і партнери. Влада діє зухвало, не криючись", - сказав він.

"Місцеві чиновники на чолі з головами обласних державних адміністрацій навіть не намагаються приховати свої безчинства, бо впевнені у безкарності", - зазначив Кріль.

"Після наради президента з губернаторами один із керівників областей сказав прямо: "всі заяви про чесність виборів - то на публіку, а нам поставили завдання дати результат, тому всі, кого треба зняти, зійдуть з дистанції, і ніхто нічого не вдіє", - сказав депутат.

За його словами, "всі підконтрольні владі виборчі комісії з кілерською точністю виконають це замовлення".

"За словами Кріля, в останній тиждень перед днем голосування спектакль із   дотриманням владою виборчих правил буде доповнений новими сценами і словесними пасажами", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що прем'єр Микола Азаров доручив Міністерству юстиції перевірити скарги партій на порушення законодавства.

"Немає сумнівів, що пан Лавринович оприлюднить результати цієї перевірки, де порушниками будуть названі всі опоненти Партії регіонів...Хоча для виду Мін'юст вкаже на двох-трьох клерків від влади, аби створити враження про свою неупередженість", - сказав депутат.

На переконання Кріля, "таке лукавство влади не повинно ввести в оману іноземних спостерігачів, які моніторять хід місцевих виборів в Україні", йдеться у повідомленні.

"Ми аргументовано доведемо, що на цих виборах ні про закон, ні про демократію, ні про рівність не йдеться", - зазначив він.

"Зіставивши всі дані з інформацією інших політичних сил, спостерігачі можуть зробити обґрунтований висновок про те, що всі заяви влади про чесність і прозорість виборів 31 жовтня - це художній свист, і не більше", - сказав Кріль.

Українська правдаpowered by lun.ua