Азаров погодився врахувати конструктивні пропозиції підприємців

1 перегляд
Понеділок, 29 листопада 2010, 16:24


Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха попросив прем’єр-міністра Миколу Азарова врахувати зауваження підприємців області у Податковому кодексі.

Як повідомляє УНІАН, про це йшлося під час зустрічі голови ОДА з підприємцями, директорами ринків, представниками громадської організації "Асоціація Хмельницьких ринків" та профспілки "Захист підприємців Хмельницького".

"Я попросив Миколу Азарова (під час зустрічі з ним), щоб думки підприємців Хмельниччини, думки влади були максимально враховані при обговоренні експертною комісією Податкового кодексу", - зазначив Ядуха.

Він додав, що отримав від прем’єра згоду зустрітися з підприємцями, чітко визначитися з конструктивними пропозиціями, сформулювати їх і терміново передати в Кабінет міністрів України та в адміністрацію президента.

"Податковий кодекс на сьогодні – це живий організм, до якого можна внести певні поправки. Всього у процесі обговорення ми опрацювали близько 600 пропозицій, з них узагальнено 150, враховано близько 100 пропозицій", - зауважив Ядуха.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua