Колесніков хоче кататися у Москву за 5 годин

Середа, 19 січня 2011, 17:21

Укрзалізниця та "Российские железные дороги" організують швидкісний рух поїздів у напрямку Київ-Москва.

Про це йшла мова під час зустрічі віце-прем'єра Бориса Колеснікова та президента ВАТ "РЖД" Володимира Якуніна, повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури.

Як зазначається у повідомленні, у подальшому планується поєднати швидкісним сполученням Москву з містами-мільйонниками сходу України.

"У рамках зустрічі мова йшла про..., зокрема, впровадження швидкісного пасажирського руху поїздів у напрямку Київ-Москва, транзиту вантажів у напрямку Москва-Кавказ без зупинки на українській території, будівництва залізничної колії шириною 1520 мм Кошице-Братислава-Відень", - повідомили у відомстві.

"Напрямок Москва-Відень - основний пункт як для радянського простору, так і для сучасних вантажовідправників. Продовження робіт за цією лінією – один з наших пріоритетних напрямів", - сказав Колесніков.

"Найбільш актуальне питання - пасажирське сполучення між нашими країнами та містами. Ми підійшли впритул до реалізації питання швидкісного руху між Києвом та Москвою, розглянули перспективи руху між містами-мільйонниками сходу України та Москвою: Харковом та Москвою, Донецьком та Москвою", - зазначив він.

За словами віце-прем’єра, протягом кварталу буде визначено дату запровадження швидкісного маршруту, час в дорозі та вартість поїздки. "Думаю, що оптимально максимальним часом буде п’ять годин", - сказав він.

Українська правда

powered by lun.ua