Балога: МНС може бути об'єднано з МВС

Понеділок, 31 січня 2011, 10:00

Міністерство надзвичайних ситуацій може бути об'єднано з Міністерством внутрішніх справ.

Про це заявив глава МНС Віктор Балога в інтерв'ю газеті "Дело".

"Ми хочемо побудувати систему реагування на надзвичайні ситуації за кращими європейськими зразками. Як тільки ця робота завершиться, цілком можливе злиття з іншим міністерством, яке виконує завдання всередині країни. З тим же МВС", - зазначив він.

"Коли я як міністр буду готовий зробити таку пропозицію президенту - негайно передам всі необхідні обґрунтування. Адже остаточне рішення саме за главою держави", - зазначив він.

"Задані сьогодні темп і вектор адмінреформи дають всі підстави вважати, що подальші зміни в системі центральних органів влади цілком можливі. А хто яку посаду займе - питання десяте", - вважає Балога.

Відповідаючи на питання, чи планує він звільнити когось зі своїх трьох заступників, міністр сказав: "Раніше в МНС було дев'ять заступників міністра, зараз навіть для такої складної структури цілком достатньо трьох-чотирьох".

На питання, чи просила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман залишити на посаді заступника міністра її сина Миколу, Балога відповів: "Після мого призначення Микола Герман за власною ініціативою написав заяву про відставку, прийняту згодом президентом".

"Таким чином, це делікатне питання вирішилося інтелігентно, без ексцесів. З Ганною Миколаївною в останні півроку я не зустрічався - у нас різні сфери відповідальності", - зазначив він.

Коментуючи скорочення штатів у міністерстві, Балога заявив: "Поки точно можу сказати про добровільний вихід на пенсію трохи більше 4 тисяч атестованих співробітників з вислугою понад 20 років. З них 418 офіцерів входили в так звану номенклатуру міністра".

"Мій підхід у цьому питанні такий: зберегти кадри регіональних підрозділів, що виконують всю чорнову роботу. Жоден профі не буде звільнений. Тим, хто потрапив під скорочення, пропонуємо зайняти вакантні посади в інших службах. Запевняю: загрозливого відтоку немає", - сказав він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування