Азаров пояснив, що не "тупий": сам їсть капусту з-під дому - і всім радить

Четвер, 21 квітня 2011, 15:53

Прем’єр-міністр Микола Азаров не бачить нічого поганого у своїй ідеї про те, що українці повинні брати лопати й забезпечувати себе овочами.

Про це він заявив у четвер на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Азаров зазначив, що для того, щоб повністю вирішити проблему забезпечення українців овочами, уряду необхідний певний час.

на засіданні Кабінету міністрів сказав: а що заважає кожному, у кого є руки-ноги, є енергія, взяти лопату, 10 соток землі й на період, поки ми будемо цим займатися в загальнодержавному масштабі, хоча б свою родину забезпечити овочами?", - нагадав він.

"Одразу ж у всіх ЗМІ: куди нас кличе прем’єр-міністр, чого він такий у нас тупий? Кудись кличе - незрозуміло куди, у якийсь совок", - сказав Азаров.

Прем’єр вважає, що в цій ідеї немає нічого поганого.

"Я сам виріс у родині, у якій знали ціну заробленому рублю. Я ось таким-от (рукою Азаров показав зріст дитини) ходив на город, саджав капусту, картоплю. Чому? Бо нашій родині не вистачало грошей, ми жили в радянський час, і навіть уже заробляючи пристойно, я не гребував саджати ту ж картоплю й капусту", - заявив він.

Азаров зізнався, що навіть зараз біля дому в нього є 2 сотки землі, на яких ростуть усі необхідні овочі.

"Мені зараз ніщо не заважає на Бессарабці (одному з найдорожчих ринків Києва) купувати овочі, але я не довіряю. Я знаю, що капуста, яка у мене під домом, без усяких хімікатів, я її із задоволенням їм, я не соромлюся цього", - заявив він.

Азаров ще раз підкреслив, що немає нічого поганого в тому, щоб українці самі вирощували собі продукти, якщо хочуть не залежати від зростання цін на них.

"Не трапиться нічого страшного, якщо ти попрацюєш на себе, що поганого?", - сказав він.

Прем’єр зазначив, що зараз завдання місцевих органів влади - кожному, хто захоче дослухатися до його поради, надати таку можливість.

Водночас, голова уряду підкреслив, що йдеться винятково про тих громадян, які можуть на себе працювати, а хто не може за станом здоров'я чи з інших причин - їхнє забезпечення залишається важливим завданням держави.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування