Комуністи впевнені, що Ющенко винен у львівських подіях

5 переглядів
П'ятниця, 20 травня 2011, 22:10

Проведена екс-президентом Віктором Ющенком політика призвела до того, що в України з'явилися люди, які з гордістю зараховують себе до націоналістів.

Про це заявив депутат від Компартії, перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков, повідомляє прес-служба партії.

"Саме проведена Віктором Ющенком політика призвела до того, що в Україні, на жаль, стало суспільно прийнятним рахувати себе націоналістом, захоплюватися "подвигами" бандерівців і есесівців", - зазначив він.

"Саме зростання націоналістичних настроїв при Ющенко посилило розкол в країні і створило живильне середовище для фашистських молодчиків", - впевнений комуніст.

Також, за словами парламентарія, саме при Ющенку "Свободу" вперше використовували для нейтралізації впливу Юлії Тимошенко, віддавши їй Тернопільську область.

"Саме при Ющенку львівських хуліганів з так званого "Студентського братства" возили до Севастополя, де вони влаштовували провокації проти Чорноморського флоту і ображали севастопольців, сподіваючись спровокувати події, подібні нинішньому Львову", - зазначив Царьков.

"Так що в число людей, що розколювали і розколюють країну, і безпосередньо винних у фашистському шабаші у Львові, треба записувати Ющенка", - підсумував депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua