"Газета по-київськи" ще може вийти в іншому форматі?

Четвер, 23 червня 2011, 11:04

"Газета по-київськи" може почати виходити в оновленому форматі.

Як розповів газеті "Комерсант-Україна" один зі співробітників "Газети по-київськи", про таку можливість обмовився головний редактор Олексій Газубей.

"Але ми досі не розуміємо, яка наша роль у майбутній газеті й чи будуть нас звільняти. Олексій Газубей нічого про це не сказав", - розповів співробітник "Газети по-київськи".

Поки колектив не розпустили - до кінця тижня співробітникам газети обіцяють розповісти про її подальше майбутнє.

Як повідомлялося, 22 червня медіагрупа "ПресЦентр", яка видає "Газету по-київськи", повідомила, що цього дня вийшло останнє число "Газети по-київськи".

Відповідно до інформації медіагрупи, міноритарний акціонер газети і її колишній головний редактор Сергій Тихий пред’явив виданню "суттєві фінансові вимоги", у результаті чого видавництво було змушене припинити його випуск.

Як розповів один зі співробітників ГПК, їм оголосили, що Тихий і троє його партнерів вимагали від редакції викупити права на товарний знак (ТЗ) "Газети по-київськи".

Правами на цей ТЗ володіють Сергій Тихий, Вадим Балицький (директор з розвитку ГПК), Олександр Шингур (головний художник ГПК) і співзасновник газети Михайло Батіг.

Тихий, який керував "Газетою по-київськи" 8 років із моменту її запуску й звільнився з посади головного редактора у квітні в результаті конфлікту з головним інвестором ГПК Ігорем Коломойським, пояснив:

"Ми зареєстрували цей ТЗ в 2002 році, ще до початку випуску газети. Я й мої партнери брали участь у розробці ідеї видання і його запуску. Весь цей час у нас не було ліцензійної угоди з редакцією на використання ТЗ, тому що ми робили одну справу".

За словами Тихого, після звільнення з ГПК він зі своїми партнерами направив редакції два листи з пропозицією викупити права на ТЗ чи оформити з власниками угоду на його користування.

"У листах не була зазначена конкретна сума пропозиції - вона мала стати предметом переговорів. Але з нами ніхто не зв'язався й на листи не відповів. Фінансових претензій із нашого боку не було", - стверджує Тихий.

У самому листі Тихого і його партнерів справді прямих вказівок на суму вимог немає, пише "Комерсант". Однак там зазначено, що в період з 19 по 23 травня дохід редакції тільки від нанесення ТЗ на товар склав 734,5 тис. грн (з розрахунку 1,6 грн за один примірник газети при загальному накладі 459 тис. одиниць).

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.