У Яценюка теж звинуватили Герман у брехні

П'ятниця, 26 серпня 2011, 08:26

У команді Арсенія Яценюка спростовують слова радника президента Ганни Герман про те, що він відвідує Адміністрацію президента.

"Нас постійно намагаються змусити відповідати на брехню – то на брехню Кужель (про те, що "Фронт змін" Яценюка нібито купив Рінат Ахметов), тепер на брехню Герман", - сказала "Сегодня" прес-секретар Яценюка Іванна Коберник.

"Твердження про відвідування Банкової – це брехня. Ганна Миколаївна промовила її, поговоривши з Арсенієм Петровичем у рекламній паузі телемарафону на П'ятому каналі. Вона завжди прагне поговорити з ним, зустрічаючись на ток-шоу. Чи можна це називати довгими розмовами, вирішувати вам", - додала вона.

"Якби влада була готова до публічного діалогу з опозицією, то ми б це підтримали. Але поки влада демонструє свій страх перед народом, а не бажання публічної дискусії", - сказала Коберник. 

Раніше Герман заявила, що лідери опозиції, крім Юлії Тимошенко, "дуже часто бувають в АП" і вона сама багато говорить "і з Арсенієм Петровичем Яценюком, і з Олегом Тягнибоком".

Тягнибок теж уже спростував це твердження Герман.

Водночас, політолог Вадим Карасьов каже, що "багато опозиціонерів мають непогані контакти з керівниками АП", - але не називає імен.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.