Гриценко: Яценюк хоче на Банкову, бо думає, що вже лідер

13 переглядів
Четвер, 22 вересня 2011, 19:27

Комітет опору диктатурі не уповноважував лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка на організацію зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Про це заявив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі телеканалу ТВі, коментуючи заяву Яценюка, що опозиція хоче зустрічі з президентом.

"Я почув сьогодні його заяву, він виступав від імені опозиції. Як би так делікатно, так щоби не сказати різко... Заява з одного боку провокативна, з іншого боку вона в стилі "Ми, Ніколай Второй", - зазначив політик.

"Я перевірив, може, я щось не знаю, комітет опору диктатурі, який представляє опозиційні партії, і куди входить і "Громадянська позиція", і "Фронт змін", не приймав таких рішень і не просив зустрічі з президентом", - розповів Гриценко.

Крім того, він уточнив, що дві опозиційні фракції в парламенті також такого рішення не приймали.

"Жодна не приймала рішення. І тим більше не уповноважувала Яценюка на таку заяву", - уточнив лідер партії.

"Якщо він сам вирішив сходити на Банкову, хай сходить - дорога відкрита, але брати на себе повноваження говорити від імені опозиції…", - зауважив Гриценко.

"Може, технологи йому вже сказали, що ти вже президент і можеш, таким чином говорити, я думаю, трішки зарано", - заявив депутат.

"Мабуть, треба щоб Арсеній Петрович сам пояснив: хто його уповноважував робити такі заяви?", - додав він.

"Думаю, що більшість партій, навіть якщо така зустріч відбудеться, вона десять разів думатиме, чи йти на таку зустріч", - зазначив лідер "Громадянської позиції".

Гриценко заявив, що "від опозиції на президентські вибори повинна піти одна людина".

"Прописью: одна. Тоді у Януковича немає жодних шансів", - уточнив він.

Відповідаючи на запитання, чи може це бути Яценюк, Гриценко заявив: "Якщо Яценюк діятиме таким чином, як зараз, і буде вже виступати, як лідер опозиції, яким він себе назвав, я боюсь, що шансів немає жодних".

Українська правда  

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua