Справу Тимошенко країни коментують відстоюючи інтереси - міністр

П'ятниця, 30 вересня 2011, 22:31

Коментуючи судовий процес над Юлією Тимошенко інші країни виходять з власного інтересу.

Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі Шустер Live, коментуючи заяви представників інших країн, щодо справи над Юлією Тимошенко.

"В кінцевому рахунку, ми маємо теж усвідомлювати, що сьогодні в цю справу першою втрутилась якраз російська сторона", - заявив він.

"Перша заява на підтримку ідеї, що ззовні можна втручатись на суд, виступила Росія. Чому саме? Які причини? Чому заява саме міністерства закордонних справ Російської федерації була першою?", - спитав міністр.

"У них є живий, реальний, обґрунтований інтерес. Заснований на вигоді", - заявив дипломат.

При цьому, він зазначив, що в подібних ситуаціях кожна країна виходить з власних інтересів.

"Кожна країна має право висловлювати свою думку, немає проблем, і ми висловлюємо думку з точки зору нашого сприйняття, тих чи інших процесів і інших державах, коли ми вважаємо, що це відповідає нашим інтересам", - заявив Грищенко.

Міністр заявив, що судовий процес над Тимошенко не заважає євроінтеграції України.

"Думка висловлена офіційно Юлією Володимирівною Тимошенко, не всіма, але відомими постатями в її політичній силі, щодо необхідності завершення переговорів щодо укладення угоди про асоціацію, тому що ця угода потрібна не уряду Януковича, чи президенту Януковичу,а уряду Азарова, а цій державі - є спільною думкою всього суспільства", - вважає дипломат.

Грищенко при цьому ще раз підкреслив, що справа Тимошенко це "внутрішні процеси".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!