Справа Шеремета: Дугарь вважає, що її роблять підозрюваною через зв’язок із сім’єю Грищенків

П'ятниця, 17 липня 2020, 22:23
Справа Шеремета: Дугарь вважає, що її роблять підозрюваною через зв’язок із сім’єю Грищенків

Підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь вважає, що її обрали підозрюваною через знайомство із Інною та Владиславом Грищенками, а також через те, що вона військовий медик.

Джерело: Дугарь "Громадському радіо"

Пряма мова Дугарь: "Це безглузда випадковість насправді. Тому, що я спілкуюся із сім’єю Грищенків ("Пума" і "Буча" – ред.). 24 вересня я в них була понята при обшуці. Я приїхала в той час в Київ, Інна мене забрала, і ми поїхали до неї додому, де почав відбуватися обшук. Мене запросили понятою.

Потім (5 листопада) знову обшук, але вже в мене, пов’язаний з ними. Тому що хтось може бути причетний із кола Грищенків. От вони взяли – "ага, вона військова, вона може чимось володіти, у кожного військового можна щось знайти, або зброю, або патрони, щоб прив’язати до того всього".

У мене жодної зброї і патрончика не знайшли і в житті не можуть, я медик, в мене інші речі".

Знати більше: Робота над помилками і незняті питання. Що означає нова версія слідства у справі Шеремета

Заява УП: Щодо розслідування МВС справи Павла Шеремета

Передісторія:

  • Один із керівників "Української правди" Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
  • 12 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали 3 підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь. 
  • 22 травня слідство у справі ймовірних виконавців вбивства було завершене. Розслідування щодо замовників виокремлене в іншу справу і триває.
  • Кузьменко та Антоненко перебувають під вартою. Дугарь відправили спочатку під цілодобовий, наразі вона перебуває під заставою.
  • Речник МВС в особистій переписці, опублікованій у мережі, натякнув, що до вбивства Шеремета може бути причетне СБУ.
  • Усі затримані заперечують свою причетність до злочину. Захист Антоненка стверджує, що він вищий за вбивцю. Адвокати Дугарь наполягають, що вона має алібі, підтверджене документами і свідками, а експертиза, на якій ґрунтується підозра, неповна, і необ’єктивна. Кузьменко також розкритикувала експертизу.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...