У Раді спробують прискорити декриміналізацію "статті Тимошенко"

Четвер, 13 жовтня 2011, 09:38

У Верховній Раді спробують скоротити підготовку до розгляду в другому читанні законопроекту про декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу.

Як розповів газеті "Комерсант-Україна" глава комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець ("БЮТ-Батьківщина"), на засіданні в середу комітет ухвалив відповідне рішення.

Швець зазначив, що він уже зареєстрував у парламенті відповідну постанову.

"Якщо діяти за регламентом, то лише 20 жовтня закінчується термін подачі поправок до цього законопроекту, а це означає, що ми зможемо розглянути його в парламенті не раніше листопада. Ми ж хочемо, щоб він був розглянутий уже наступного тижня", - пояснив БЮТівець. 

Як відомо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроект №9221 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)", який передбачає декриміналізацію деяких статей КК.

При цьому декриміналізація не торкнулася статті 365 Кримінального кодексу ("зловживання владою або службовим становищем"), за якою 11 жовтня засудили екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Однак відповідні поправки можуть бути внесені в президентський законопроект при розгляді в другому читанні.

powered by lun.ua