Яценюк каже, що погано спить і лідером не називався

Вівторок, 18 жовтня 2011, 19:20

Лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк запевняє, що не призначав себе лідером опозиції.

Про це політик заявив в ефірі телеканалу ТВі.

"Я можу відповідати тільки за себе. Розпочну з того, що в нас є дуже хороша координація між "Фронтом змін" і БЮТом, і ще окремими опозиційними політичними силами. Якщо кожен буде робити свою роботу, люди визначать, хто є лідер. Це дуже смішно, коли хтось себе починає призначати лідером", - сказав він.

На запитання, чи не призначав він себе лідером, Яценюк відповів: "Я зробив серйозні висновки від попередників: себе лідером не можна призначати".

"Я кожен день дію. Я кожен щось пропоную. Інколи я по ночам погано сплю. Знаєте чому? Тому що вранці я повинен вийти з якоюсь ідеєю і її зреалізувати. Я кожен день борюся. Комусь це подобається, комусь - ні. У когось, можливо, є якісь заздрощі, але з цим треба вміти боротися", - заявив політик.

"Якщо хтось з'явиться, хто робить краще це, ніж сьогодні я. Я тільки поаплодую", - додав він.

Коментуючи інформацію про існування особистої конкуренції між ним і главою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним, Яценюк заявив: "Я не можу коментувати те, чого немає".

"У мене є політична конкуренція. Жорстка політична конкуренція з Партією регіонів. З їхньої ідеологією, з тим, з чим вони ідуть сьогодні по країні. Я буду з ними боротися", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua