Чорновіл: Тимошенко випустять після інавгурації Путіна

Субота, 22 жовтня 2011, 18:13

Екс-прем'єра Юлію Тимошенко можуть випустити з в’язниці після можливого обрання президентом Росії нинішнього її прем'єра Володимира Путіна.

Таку думку висловив заступник голови парламентського комітету у закордонних справах Тарас Чорновіл (депутатська група "Реформи заради майбутнього") в інтерв'ю журналу "Контракти", повідомляють Українські новини.

На думку депутата, справа щодо Тимошенко закриває для президента Віктора Януковича й зв'язки із заходом, і зв'язки з Росією, а також дозволяє екс-прем'єру стати серйозною конкуренткою йому.

"Ні з того ні з сього Віктор Федорович закриває для себе шлях на захід, свариться з Росією. І головне - створює собі серйозне протиставлення в особі людини, у якої знову буде політичне майбутнє і яку, думаю, випустять з в'язниці після інавгурації Володимира Путіна (той дотисне, він зможе це зробити)", - сказав Чорновіл.

"Дмитро Медведєв дійсно є партнером Януковича - вони вибудували ці відносини. А Путін вибудовувати їх не збирається, він не бачить Януковича своїм партнером. Тому після інавгурації двовладдя закінчиться", - вважає Чорновіл.

Таким чином, на його думку, Тимошенко може отримати шанс стати президентом України.

"Янукович хіба не розуміє, що у своєму бажанні помститися в нього незабаром не буде країни, у якої можна буде попросити політичного притулку", - сказав парламентарій.

Чорновіл зазначив, що в складі фракції "БЮТ-Батьківщина" є багато представників, готових підтримувати політику Росії, якщо її очолить Путін.

11 жовтня Печерський райсуд Києва засудив Тимошенко до 7 років в'язниці за перевищення повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Росія виступала за звільнення Тимошенко.

Вибори президента Росії мають відбудуться в березні 2012 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування