СБУ штурмує помешкання колишньої працівниці ЄЕСУ

Четвер, 27 жовтня 2011, 14:23

У Дніпропетровську СБУ намагається проникнути в помешкання Лідії Сокольченко, яка проходить у поновленій справі щодо ЄЕСУ.

Про це кореспонденту "Української правди" повідомила прес-служба БЮТ з посиланням на сусідів Сокольченко.

Станом близько 14 годин співробітники СБУ намагаються увірватися до її помешкання, повідомляють сусіди, оскільки самої Сокольченко зараз нема.

У БЮТ нагадали, що Сокольченко 15 років тому працювала в корпорації "Єдині енергетичні системи України", а зараз є пенсіонеркою та інвалідом II групи.

Як повідомив УП син Сокольченко Владислав, станом на 14:25 СБУ ще не вдалося потрапити до квартири. Він стоїть із працівниками на сходах перед квартирою.

За словами Владислава, "тривають словесні дискусії між ним і співробітниками спецслужби".

"Їх поки що троє, двоє – з Києва і один з Дніпропетровська, але вони погрожують викликати підкріплення і зламати двері, якщо я їх не впущу", - сказав він.

"У них є постанова Шевченківського райсуду про проведення обшуку. Підстав для цього я не знаю, оскільки вони не дають повністю прочитати документ", - зазначив син Сокольченко.

Він також додав, що його самого СБУ-шники викликали до квартири матері телефоном.

"Вони невідомо звідки дізналися мій номер, я підозрюю, що мій номер на прослушці", - додав Владислав.

У прес-службі СБУ підтвердили, що їхні слідчі прибули до помешкання Сокольченко для проведення обшуку в рамках кримінальної справи.

Водночас, ці дії "обумовлені постановою суду, тому все відбувається в рамках закону".

Лідію Сокольченко називають бухгалтером і одним із керівників ЄЕСУ.

powered by lun.ua