350 пенсіонерів і чорнобильців будуть всю ніч чекати Азарова

Понеділок, 14 листопада 2011, 20:35

У будівлі Донецького облуправління Пенсійного фонду зібралися ночувати 350 представників громадських організацій.

Про це повідомив представник організації "Чорнобиль-Єдність" Володимир Сумароков, передає "Інтерфакс-Україна".

Він заявив, що "ніхто не збирається їхати".

За словами Сумарокова, протестувальники мають намір залишатися в будівлі облуправління ПФ на всю ніч, а з вівторка розпочати безстрокове голодування.

За свій рахунок вони купили собі воду, а вживати будь-яку їжу перед голодуванням вони не збираються.

Туалети на поверсі, де знаходиться актовий зал, з 17:00 закриті.

За словами представників обслуговуючої будинок організації, режим роботи будівлі - до 17:00 і туалети закриті саме тому.

В даний момент на зустріч з керівництвом Донецької облдержадміністрації поїхала делегація від протестуючих, яку очолює голова Донецької обласної громадської організації "Чорнобиль-Єдність" Никола Гончаров.

Прем'єр Микола Азаров на зустріч з протестувальниками не приїхав.

Як повідомлялося, "чорнобильці"-інваліди Донецької області, які зайшли в будівлю облуправління ПФ, відмовляються виходити з приміщення, вимагаючи негайної зустрічі з Азаровим.

В іншому випадку вони обіцяють у вівторок розпочати безстрокове голодування. Пізніше вони взяли вимоги до керівництва України.

Присутні в будівлі ПФ заявили про намір ночувати в актовому залі облуправління Пенсійного фонду і категорично відмовляються звільнити приміщення, оскільки, за словами Гончарова, "якщо ми вийдемо звідси, нас сюди більше не впустять".