Потерпілий каже, що суд став на бік Кучми і відмовляється туди ходити

Понеділок, 12 грудня 2011, 10:56

Потерпілий Олексій Подольський відмовляється брати участь у судових засіданнях у кримінальній справі за обвинуваченням Леоніда Кучми.

Про це йдеться у заяві Подольського до Печерського суду в місті Києві, яка є у розпорядженні "Української правди".

Подольський відмовляється брати участь у подальших засіданнях через "брутальні порушення" його прав з боку судді Галини Супрун.

"Після всіх цих процесуальних знущань та цинічних погроз міліцейськими символами у мене не залишилося найменшого сумніву у тому, що суддя Супрун розглядає справу упереджено у інтересах лише одної сторони – обвинуваченого. А це свідчить про те, що вона вже заздалегідь прийняла для себе рішення. Рішення – на користь Кучми", - вважає він.

"Для прокурора висловлюю підозру, що позиція судді Супрун пов’язана з мотивацією, що має корупційні підвалини", - додав Подольський.

Він заявив, що "абсолютно не довіряє" особисто судді Супрун, а тому надалі не братиме особисту участь у судових засіданнях за її головуванням.

"Доручаю своєму представнику – Олександру Єльяшкевичу бути присутнім у процесі з тим, щоби і надалі документувати порушення і зловживання владою судді Супрун для використання цього епізоду серед інших доказів на процесі за злочинами Кучми, який, впевнений, обов’язково відбудеться у Європейському суді з прав людини", - написав Подольський.

Він також доручив Єльяшкевичу оголосити цю заяву у судовому засіданні і вимагає, щоб вона була залучена до матеріалів справи.

Як відомо, раніше Подольський заявляв про недовіру судді Супрун, оскільки, на його думку, вона зайняла позицію обвинуваченого.

Подольський також вважає, що все йде до закриття справи проти Кучми.

Українська правда