Балога хоче стати головним міліціонером?

3 перегляди
Понеділок, 12 грудня 2011, 12:21

Міністерство надзвичайних ситуацій має бути об’єднане з Міністерством внутрішніх справ.

Про це, відповідаючи на запитання журналіста "Інтерфакс-Україна", розповів міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, повідомляє прес-служба МНС.

"Впевнений: МНС необхідно об´єднати з МВС. Такий європейський стандарт. В країні має бути одне відомство, що займається безпекою людей", - сказав він.

"Злиття двох міністерств для мене є завданням, що переходить на наступний рік. Зараз ми пропрацьовуємо усі пропозиції на розгляд президента. Сподіваюсь, глава держави ухвалить таке рішення", - зазначив міністр.

За його словами, реформа міністерства стосується не лише пожежних та рятувальників, а й структури управління Зоною відчуження, техногенників, сил цивільного захисту, метеорологів, професійної освіти та багато іншого.

"Рік тому у цього всього організму була явно надлишкова вага та порушення координації руху. Почали "худнути": зменшили штат, перш за все в підрозділах забезпечення, скоротили зайві посади начальників. Привели в порядок структуру управління, поєднавши схожі за завданнями підрозділи, ліквідувавши дублюючі ланки та непотрібні функції", - додав він.

Крім того, як зазначив чиновник, МНС передало Міністерству освіти відомчі навчальні заклади та впорядкувала регіональні управління.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua