Чорновіл балотуватиметься по мажоритарці, але без продпакетів

Понеділок, 27 лютого 2012, 12:20

Народний депутат Тарас Чорновіл на виборах до Верховної Ради балотуватиметься в Дарницькому районі Києва, де проживає.

Як передає УНІАН, про це Чорновіл заявив на прес-конференції.

Він нагадав, що раніше говорив, що не балотуватиметься, але коли з’явилася можливість йти в мажоритарному окрузі, то він "для себе вирішив - ну а чому відразу здаватися?".

Депутат зазначив, що зараз йому важко оцінити свої перспективи проходження до наступного складу парламенту.

"Але я думаю, що я не найгірший депутат у цій Верховній Раді України, який все ж таки в ній працює, а не просто віддав карточку там на збереження якомусь з координаторів, які голосують за нього, я виконую свої функції", - додав він.

"А щодо списків, то я не можу піти по списку Партії регіонів, бо я там був, я вже знаю, що там робиться в середині, мені було б вже сьогодні якось неприємно туди йти. Але я ніколи не можу піти в БЮТ чи до Арсенія Яценюка, бо це те ж саме, але тільки навиворіт", - зазначив Чорновіл.

Він назвав "цікавою" партію "УДАР". "Але ми досі не знаємо, які плани у Віталія Кличка - чи він взагалі збирається серйозно займатися загальнонаціональною політикою чи зосередиться на Києві", - сказав політик.

Чорновіл попередив, що коли балотуватиметься по округу, то не роздаватиме "продпакетів".

"Я не буду тратитися на бігборди, на велику агітацію в пресі і на телебаченні, бо мене й так всі знають, якщо мене підтримають, то підтримають, а якщо ні, то ні", - додав політик.

Раніше повідомлялося, що адміністрація президента підтримуватиме в Дарницькому районі Києва кандидатуру Олександра Супруненка. Він буде балотуватися як самовисуванець.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування