Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров: Якщо Тимошенко покається, це вирішить всі проблеми

Четвер, 12 квітня 2012, 13:04

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликає екс-прем'єра Юлію Тимошенко покаятися перед українцями за підписання в 2009 році газових угод з Росією.

Про це він сказав на прес-конференції у Вільнюсі, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Тимошенко своїми незаконними діями завдала колосальної шкоди народові Україні. Народ України, люди України страждають від надмірно високих цін на газ, вони змушені платити високу ціну за її незаконні дії. Найпростіший вихід із цієї ситуації - визнання нею провини за незаконні дії перед українським народом. Якби вона покаялася перед українським народом, то це відразу б вирішило всі проблеми", - заявив Азаров.

При цьому він підкреслив, що не є юристом, а висловлює особисту думку, і підкреслив, що рішення має бути знайдено в правовій площині.

"Вирішення питання Тимошенко лежить виключно у правовій площині... Рішення може бути знайдено тільки через право, тільки через суд... Вона повинна визнати свою провину перед народом України за те, що кожен громадянин України платить зі своєї кишені за її незаконні дії. Визнання провини відкриє шлях до вирішення питання", - підкреслив Азаров.

При цьому він зазначив, що ні Кабінет Міністрів, ні президент Віктор Янукович не можуть і не будуть втручатися в дії суддів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: