Яценюк: недоторканність хочуть скасувати, щоб посаджати опозиціонерів

Понеділок, 21 травня 2012, 14:11

Депутат Арсеній Яценюк вважає, що провладні парламентарі ініціюють скасування депутатської недоторканності перед виборами, щоб переслідувати опонентів.

"Влада хоче ув’язнити опозиційних депутатів, так само як ув’язнила Юлію Тимошенко та Юрія Луценка", - заявив він у Полтаві в понеділок, інформує прес-служба "Фронту змін".

Яценюк нагадав, що об’єднана опозиція вимагає скасувати депутатську недоторканність одночасно зі скасуванням недоторканності президента і суддів, а також ухваленням закону про порядок імпічменту президента.

"Навіть скасування недоторканності президента не означає, що його можна притягнути до відповідальності. Тому закон про імпічмент – це єдиний механізм відповідальності президента", - сказав він.

Лідер "Фронту змін" повідомив, що об’єднана опозиція прийме рішення про свої дії під час голосування законопроекту "регіоналів" про депутатську недоторканність 22 травня.

"Але ми вимагаємо, щоб був прийнятий комплексний закон", - наголосив Яценюк.

Як відомо, фракція Партії регіонів запропонувала цього тижня розглянути законопроект про обмеження депутатської недоторканності.

Перед тим об’єднана опозиція, яку представляють "Батьківщина" та "Фронт змін", на форумі 12 травня заявила про намір скасувати недоторканність народних депутатів, президента та суддів в разі своєї перемоги на парламентських виборах у жовтні.powered by lun.ua