Суд зобов'язав Гриценка вибачитися перед Литвином

Середа, 11 липня 2012, 18:16

Печерський суд Києва постановив, що депутат від НУНС Анатолій Гриценко завдав шкоди честі і гідності спікеру Верховної Ради Володимиру Литвину і має вибачитись перед ним.

Відповідне рішення суд ухвалив у середу, повідомляє Гриценко у своєму блозі на "Українській правді".

"Сьогоднішнє засідання Печерського суду було коротким. Суддя швиденько зачитала свій вирок: задовольнила позов Литвина проти мене. Визнала, що у Литвина є честь, гідність і ділова репутація. Визнала, що цим своїм блогом я завдав шкоди честі, гідності і діловій репутації Литвина", - сказано в повідомленні.

Гриценко заявив, що не згодний з цим рішенням суду та має намір оскаржити його.

"Я того не визнаю і ніколи не визнаю. Бо Литвину нема чого захищати в суді - нема предмету захисту: ні честі, ні гідності, ні ділової репутації Литвин не має… Що завгодно може визнати їхній Печерський суд. Я того - не визнаю. Думаю, ви також. Тож далі, на ближчу перспективу - апеляція", - повідомив депутат.

Як відомо, раніше Литвин звернувся до Печерського райсуду Києва зобов'язати Гриценко та "Українську правду" спростувати звинувачення на адресу спікера про лобіювання законопроекту, що передбачає списання боргів оборонних підприємств на 820 мільйонів гривень.

Українська правдаpowered by lun.ua