Яценюк обіцяє розігнати Конституційний суд

Середа, 11 липня 2012, 18:29

Конституційний суд України підтвердив свою лакейську сутність і буде ліквідований.

Про це заявив глава ради об’єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, коментуючи відмову КС щодо ліквідації недоторканості президента і суддів.

"Але цьому беззаконню в Україні тривати недовго. Віктору Януковичу залишилося бути недоторканним тільки чотири місяці!", - цитує Яценюка прес-служба партії "Фронт змін".

Яценюк наголосив, що сформована в парламенті нового скликання демократична більшість ухвалить закон про порядок імпічменту президента, і Янукович стане першим українським очільником, який потрапить під процедуру імпічменту за цим законом.

За його словами, недовго залишилося і придворному Конституційному суду Януковича.

"КС буде ліквідовано, а судді КС будуть притягнуті до відповідальності", - зазначив глава ради об’єднаної опозиції.

"Усі факти порушення суддями КС присяги будуть розслідувані слідчою комісією Верховної Ради", - запевнив Яценюк.

"А фактів - вдосталь: цей суд у грудні 2003 року дозволив Кучмі балотуватись на третій президентський термін, у квітня 2010 року за вказівкою Януковича прийняв неконституційне рішення про формування так званої депутатської більшості, цей суд здійснив замах на Конституцію, повернувши без волі парламенту і народу Конституцію 1996 року…" - підкреслив політик.

"Закон опозиції про скасування недоторканості з усіх - президента, народних депутатів і суддів - обов’язково буде ухвалений новим складом парламенту", - підкреслив Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua