У лікарні голодувальниці замість допомоги запропонували булочку

П'ятниця, 13 липня 2012, 10:49

Лікар приймального відділенні Київської обласної лікарні замість допомоги запропонував голодувальниці Катерині Аврамчук "булочку".

Про це Катерина розповіла Українській правді у п'ятницю.

За її словами, коли її привезли у приймальне відділення до Обласної лікарні на вулиці Баговвутівській, до неї вийшов лікар Дудник.

Лікар-"булочка". Фото Катерини Аврамчук

Коли він почув, що Катерина голодувала через закон про мови перед Українським домом, він висловив невдоволення.

"Вам немає що робити? Вирішили життя людям зіпсувати. Що мені вам зробити", - навела слова лікаря Катерина.

У відповідь на репліку мами активістки, яка голодувала шість днів, що від нього очікують допомоги, Дудник відповів:

"Так що, мені булочку їй купити?".

Однак через деякий час, коли лікарі побачили в документах, що Катерина є журналістом і працює в Українській правді, лікар повернувся і зовсім іншим тоном пообіцяв, що будуть проведені обстеження та аналізи.

Після цього в лікарні дали рекомендації, прописали глюкозу та вітаміни, які треба капати у вену, і відмовились госпіталізувати, пославшись на те, що в цьому немає потреби.

Катерина також додала, що ще під Українським домом  для того, щоб швидка могла під'їхати, учасникам акції довелося власноруч відкатити одну з машин, які після початку акції стоять по периметру площі перед Укрдомом, оскільки поруч не було працівників міліції.

Крім того, за словами активістки, міліція вимагала від лікаря "швидкої" надати інформацію про неї. Однак лікарка відмовилась це робити.

Українська правдаpowered by lun.ua