Азаров похвалився, що працює через Facebook і його читають міністри

Вівторок, 17 липня 2012, 11:45

На сторінку прем’єр-міністра Миколи Азарова у Facebook за рік надійшло понад 10 тисяч звернень, із яких 65% розглянуто позитивно.

Про це він сам заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook, пише "Урядовий кур’єр".

"Приблизно рік ми працюємо з вами в такому режимі. За цей час надійшло понад 10 тисяч звернень", - зазначив Азаров.

Скрін-шот сторінки Азарова у Facebook. Деякі зі звернень 

Він підкреслив, що аналіз роботи різних служб Кабінету міністрів із зверненнями людей показав, що 65% звернень розглянуто позитивно і за ними вже є рішення. 

"Є зворотний зв’язок, і люди дякують за надану допомогу. 32% звернень перебувають у стадії виконання, і лише 3% звернень не виконано, і причина, як правило, пов’язана з великими обсягами та відсутністю необхідного фінансування у державному бюджеті. Але всі ці питання перебувають на контролі й вирішуватимуться з часом", - запевнив прем’єр.

За його словами, серед звернень приблизно 55% – це прохання про допомогу, майже 10% – різні пропозиції поліпшення роботи державних і місцевих органів влади, приблизно 5% – різні інформаційні новини, близько 20% – звернення з пропозицією роботи в держструктурах.

При цьому всього 5% інформації мали за цей час негативний характер, "але саме на них передусім звертали увагу", заявив Азаров.

Скрін-шот сторінки Азарова у Facebook. Новини 

Він також підкреслив, що його служба веде постійну роботу з керівниками міністерств і відомств, щоб до мінімуму скоротити формальні відписки. 

"Думаю, що це і далі триватиме, і високо ціную таке відверте спілкування зі своїми респондентами", - додав Азаров.

Фото з watcher.com.ua 

Водночас прем’єр зауважив, що на його сторінку постійно заходять усі міністри.

"Стало вже доброю традицією, що, не чекаючи офіційного доручення прем’єр-міністра, наша служба починає роботу за тими зверненнями, де потрібно втручання", - цитує Азарова департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.powered by lun.ua