Мельниченко готовий приїжджати і свідчити у справі Щербаня

Неділя, 16 вересня 2012, 18:48

Екс-майор Микола Мельниченко готовий свідчити у справі про вбивство Євгена Щербаня і надати записи як Генпрокуратурі, так і захисту Юлії Тимошенко.

Про це він сказав у коментарі Радіо Свобода.

"Генпрокуратура звернулася у міністерство юстиції США, вона вимагає, щоб я передав записи у її розпорядження. Я наголошую: я все зроблю, щоб ці записи були офіційно передані мною у розпорядження Генеральної прокуратури України", - сказав Мельниченко.

"Також я все зроблю, щоб адвокати Тимошенко також були ознайомлені з усіма записами, які я передам у розпорядження Генеральної прокуратури. Щоб і адвокати, і прокуратура могли їх використовувати у суді", – зазначив він.

За словами Мельниченка, в інтересах і суспільства, і Тимошенко, щоб його свідчення і записи, які він зробив, були у рамках відкритого судового процесу.

"Я готовий свідчити, приїжджати і, думаю, найближчим часом – залежно від того, яка буде реакція в Україні – я ухвалю рішення", – наголосив він.

У відповідь на запитання, чому про те, що він має записи, які можуть стосуватися вбивства Щербаня, він повідомив лише зараз, Мельниченко заявив: "Я надаю свідчення Генеральній прокуратурі України. Саме 14 вересня я надіслав свої письмові свідчення міністерству юстиції США. Коли я надіслав свої свідчення, то офіційно повідомив, що я це зробив".

Раніше на своїй сторінці у Facebook Мельниченко написав, що має записи розмов, на яких різні особи вказують на те, що замовником убивства Щербаня був Павло Лазаренко, а серед осіб, які платили за скоєння вбивства, була зокрема і екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

У "Батьківщині" слова Мельниченка спростовують і стверджують, що його заява підготовлена на замовлення адміністрації президента.powered by lun.ua