Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Комуністи "повісили" Шухевича і Бандеру

Неділя, 14 жовтня 2012, 16:56

Прихильники КПУ в неділю провели антифашистську акцію в Києві біля пам'ятника Леніну, протестуючи проти Маршу боротьби ВО "Свобода" з нагоди 70-річчя УПА.

Як передає "Інтерфакс-Україна", на альтернативну акцію зібралося близько сотні прихильників КПУ, звучали військово-патріотичні пісні, виступи із закликами не допустити фашизму в Україні.

Учасники акції тримали прапори КПУ і написами "Роздави фашистське чудовисько!", "Ні фашизму в Україні!".

Мітингувальники ухвалили резолюцію звернення до уряду та правоохоронних органів, у якій просять вжити заходів для недопущення фашизму в країні.

"Ми обурені тим, що нащадки недобитих фашистів піднімають голову в країні... фашизм не має права існувати в країні і крокувати по Києву", - йдеться в резолюції.

Перед завершенням своєї акції прихильники КПУ провели імпровізований народний трибунал і здійснили повішення картонних фігур головнокомандуючого УПА Романа Шухевича та лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери на імпровізованій дерев'яної шибениці.

Акція проходила спокійно, без будь-яких інцидентів, правопорядок забезпечувала значна кількість співробітників міліції.

Націоналісти в неділю проходять маршем по центру Києва на честь 70-річчя Української повстанської армії, скандуючи гасла "ОНУ-УПА - державне визнання", "Банду - геть!", "Зека-геть!".

Відео Skrypin Production, для УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: