У Дніпропетровську соцпрацівників змушують голосувати за ПР?

П'ятниця, 19 жовтня 2012, 16:22

У Червоногвардійському районі Дніпропетровська держслужбовців та їхніх родичів примушують голосувати за Партію регіонів.

Таку заяву на сесії Дніпропетровської облради в п'ятницю озвучив депутат облради від "Фронту змін" Владислав Романов, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, в четвер працівників територіального центру соцобслуговування Червоногвардійської райради зібрали і змусили написати розписки у тому, що вони і члени їх сімей на виборах до Верховної Ради проголосують за Партію регіонів і її кандидата по мажоритарному округу.

Від соціальних працівників вимагали, щоб вони надали адреси та контактні телефони своїх близьких.

"Коли люди почали обурюватися, на них було вчинено дуже сильний психологічний тиск: "Ви тут працювати завтра не будете, побігаєте без роботи, ми вам наказали - виконуйте" і так далі. Люди були обурені, але під тиском заяви написали", - заявив Романов.

Однак, як стверджує депутат, кілька людей звернулися до юристів до громадської приймальні Об'єднаної опозиції, які спробували передати їх у прокуратуру Червоногвардійського району.

"Заяву в прокуратурі прийнято не було, однак її буде направлено поштою", - заявив депутат.

Він також оприлюднив ще декілька фактів передвиборних порушень в Червоногвардійському районі міста, зокрема, відмови з боку освітніх установ у зустрічах співробітників з кандидатом в народні депутати від Об'єднаної опозиції.powered by lun.ua