Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

На Перший національний подали в суд за фільм про дніпропетровські теракти

Вівторок, 23 жовтня 2012, 12:37

Адвокати одного з обвинувачених у дніпропетровських терактах Дмитра Реви подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта.

Про це повідомила "Українській правді" адвокат Оксана Томчук.

Вона також підтвердила, що Дмитро Рева продовжує голодувати.

"Офіційна заява була подана ще в п'ятницю. Факт його голодування вчора підтвердив представник омбутсмена, він спілкувався з Дмитром", - додала адвокат.

Рева пішов на це після того, як 18 жовтня в ефірі Першого національного каналу був показаний документальний фільм "Пекельне пекло".

У даному фільмі генеральним прокурором та міністром внутрішніх справ України було зроблено відкриті заяви про доведеність вини Реви в скоєнні зазначеного злочину, незважаючи на відсутність рішення суду з даного питання, що є прямим порушенням чинного законодавства України.

Як відомо, в ефірі Першого національного кілька разів був показаний фільм про дніпропетровські теракти, де проводиться думка, що опозиція могла бути причетна до терактів.

Серед іншого у фільмі були розголошені матеріали слідства, що є порушенням закону і свідченням того, що автори тісно співпрацювали з правоохоронними органами.

Фільм "Пекельне Пекло" створений телекомпанією V-TV, яка є виробником роликів "Останнє попередження", на які раніше скаржилися "Батьківщина" і партія УДАР.

Раніше НТКУ визнала, що ролик "Останнє попередження", в якому містилася критика опозиції, розмістили в рамках передвиборної агітації.

Як повідомляють "Вибори та ЗМІ", ролик замовила кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 220 Ганна Федорченко, яка балотується від Молодіжної партії України.

Саме за позовом Федорченко був знятий з виборів кандидат в Житомирі Володимир Сацюк, а також визнані незаконними дії членів Центральної виборчої комісії Андрія Магери та Валерія Шелудька.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: