Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"УДАР": на Дніпропетровщині порушення можуть привести до зриву виборів

Неділя, 28 жовтня 2012, 13:51

Дніпропетровська облорганізація "УДАРу" заявляє про системні порушення під час виборів в області.

Про це на прес-конференції в неділю повідомив керівник юридичної служби обласного штабу партії В’ячеслав Шестириков, передає УНІАН.

"Зафіксовано низку системних порушень, які можуть призвести до зриву виборів в області", - заявив він.

Шестириков повідомив, що на кожному окрузі Дніпропетровської області партія "УДАР" вже зафіксувала по 2-3 значних порушення, які будуть передані до ЦВК та правоохоронних органів.

За його словами, одним з основних порушень є масове включення до списків виборців так званих "мертвих душ". Зокрема, в окрузі №35 Нікополя одночасно виявлено 60 заяв, написаних одним почерком з проханням проголосувати вдома. За словами Шестирикова реально виявилося, що люди, від чийого імені було написано заяви, нічого про це не знають.

Також він зазначив, що в окрузі №25 встановлено понад 200 випадків включення у списки двійників.

За його словами, третім системним порушенням партія "УДАР" вважає масову госпіталізацію пацієнтів до лікарень Дніпропетровщини.

"У кожній лікарні Дніпропетровщини кількість виборців на спецдільницях напередодні голосування збільшилось від 3 до 10 разів від середньостатистичної кількості у стаціонарі",- зазначив Шестириков.

Він уточнив, що зокрема, на спецдільниці 121/365 кількість виборців у списках збільшилась із 67 до 270. Після перевірки та уточнення списків прізвища цих виборців були знайдені в списках інших дільниць округу №25.

Також, за словами представника "УДАР", в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова виявлено факт термінової виписки з лікарні пенсіонера через те, що він відмовився повідомляти, за кого голосуватиме.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: