Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Міліція відмовилася завести справу за викрадення Развозжаєва

Середа, 14 листопада 2012, 17:34

Солом'янське райуправління міліції Києва відмовилося порушувати кримінальну справу про викрадення російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва.

Про це повідомила в середу радник з питань громадської інформації управління верховного комісара ООН у справах біженців в Києві Олександра Маковська, передають "РИА Новости".

Як відомо, Развозжаєв знаходився в жовтні в українській столиці. Повідомлялося, що він подав заяву про надання йому притулку в управлінні верховного комісара ООН у справах біженців. Опозиціонер вийшов 18 жовтня з будинку управління, а потім зник.

Развозжаєв пізніше опинився в Росії і зараз утримується в московському СІЗО "Лефортово".

Юристи громадської організації HIAS, партнера управління верховного комісара ООН у справах біженців, подали до райуправління міліції заяву про зникнення опозиціонера.

"Ми отримали повідомлення від Солом'янського райуправління міліції про те, що прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи за статтею 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини)", - сказала Маковська.

За її словами, міліція в своїй відповіді вказує, що Развозжаєв легально перетнув державний кордон і при проходженні паспортного контролю скарг не висловлював.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: