Азаров обіцяє, що бюджетники зустрінуть новий рік із зарплатою

Середа, 28 листопада 2012, 10:35

Прем’єр Микола Азаров заявляє, що влада розрахується з бюджетниками, яким після виборів затримують заробітну плату, і новий рік люди зустрінуть з грошима.

Про це він сказав на засіданні Кабміну 28 листопада.

"Хочу висловити впевненість, що ця проблема, як багато інших, буде вирішена. Сьогодні ми приймемо рішення про виділення додаткових коштів на виплату зарплати в грудні. Так що всі можуть бути впевнені, що новорічні свята ми зустрінемо з гарним настроєм і оптимізмом", - пообіцяв Азаров.

Він додав, що влада розібралась, чому затримують зарплату.

"Ситуація насправді настільки некритична, наскільки й неприйнятна. Тому що її використовують для політичних спекуляцій і нагнітання напруги", - сказав Азаров.

Він доручив міністру фінансів та міністру соцполітики 29 листопада провести загальноукраїнську селекторну нараду з усіма керівниками регіонів, де з'ясувати причини затримання зарплати "предметно по кожному випадку".

"Доручаю негайно надати фінансову допомогу в тих випадках, коли вона об’єктивно необхідна. Але при цьому я вимагаю спитати з керівників регіонів, як вони використовували за останній місяць бюджетні кошти. Є непоодинокі випадки, коли окремі чиновники, розраховуючи, що з виплатою зарплати уряд завжди допоможе, витрачають кошти не на першочергові цілі", - сказав Азаров.  

"Розрахувався з людьми – і тільки після цього дозволяй собі якісь витрати", - звернувся прем’єр од керівників регіонів.

Як відомо, раніше Азаров заявляв, що проблема заборгованості зарплати – це проблема регіональних керівників

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!