Тимошенко пожаліла Азарова і побачила два Кабміни

5 переглядів
Понеділок, 24 грудня 2012, 18:52

Призначення президентом Віктором Януковичем уряду - продовження політики монархізації країни.

Таку думку озвучила екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яку цитує прес-служба партії "Батьківщина".

"Сьогодні Янукович призначив новий склад Кабінету міністрів, однак, це нічого не означає, оскільки за все, що відбувається в країні - складну економічну та політичну ситуацію, сповзання країни подалі від демократії до авторитаризму, - відповідає сам Янукович", - зазначила вона.

"Тезу про продовження політики монархізації країни яскраво підтверджує присутність членів Сім’ї Януковича на всіх ключових посадах у силових та фінансових структурах уряду. Це дуже загрозлива для України тенденція, яку Freedome House у своєму останньому звіті називає familyзацією влади", - нагадала екс-прем'єр.

"Скажу відверто, що після оголошення складу уряду Януковича мені стало щиро жаль Миколу Азарова, оскільки він лише номінально займає посаду керівника уряду та не є фактичним прем’єр", - додала Тимошенко.

"Сьогодні Янукович фактично призначив два уряди: перший - з прем’єром Арбузовим, якому де-факто будуть підконтрольні усі міністри, а другий - уряд у складі одного Азарова, в якого є гарний портфель, але немає підлеглих - це приблизно, як мати генеральські погони, але залишитися без армії", - уточнила вона.

"В уряді ще фігурує представник так званої "групи РосУкрЕнерго" - Юрій Бойко. Звісно, в нього є кошти, відмиті від оборудок щодо купівлі газодобувних вишок, є також сумнозвісний фахівець з питань LNG терміналів - іспанський лижний інструктор, - однак, справжньої влади в Бойка немає", - вважає політик.

"Аналіз складу цього уряду ще раз підтверджує тезу про те, що Сім’я Януковича в цій конкуренції перемогла олігархів", - підкреслила Тимошенко.

"Також зазначу, що спроби піар-служби Банкової, яка вже почала позиціонувати цей уряд як уряд технократів, розумних людей, не зможуть ввести в оману, оскільки люди знають ціну цим "технократам", які насправді є справжніми казнокрадами і такими їх вже давно знає країна", - додала вона.

Екс-прем'єр підсумувала, що "нічого нового чи кардинального не відбулося і не могло відбутися, оскільки зараз країною править Сім’я, зміни можливі лише без Януковича".

Як відомо, у понеділок зранку Янукович призначив новий склад Кабінету міністрів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua